Piątek, 24 Maja, 2024

Sobota odpowiedział na pytania fanów! ‘Koperkowa afera została wyjaśniona tam gdzie trzeba’

Sobota FAME MMA
Opublikowane 14 listopada 2020, 15:58
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Sobota FAME MMA
fot. Sobota FAME MMA

Raper Sobota w ciągu ostatnich kilkunastu dni bardzo mocno zaczął udzielać się w mediach społecznościowych. Wszystko to przez jego zbliżającą się walkę, do której dojdzie na gali FAME MMA 8 już 21 listopada.

Problemy Soboty i konflikt z innymi raperami

Kariera Sobolewskiego posypała się po tym, jak do sieci wypłynęły dokumenty, na których raper miał rzekomo potwierdzić zeznania tzw. małego świadka koronnego. Sobota zaprzeczył takim doniesieniom, na wszystko miał swoją teorię. W wyniku kumulacji wydarzeń i słów wypowiadanych w jego stronę przez innych raperów od Soboty odwrócili się prawie wszyscy koledzy. Na ostatnim Q&A, które Sobota przeprowadził na swoich mediach społecznościowych na pytanie dotyczące własnie tej sytuacji postanowił dodać kilka słów od siebie. Jeden z fanów spytał – “Dużo osób się od Ciebie odwróciło po tym incydencie?”. Raper odpowiedział –W chu* i jeszcze więcej, co dziwne nie byli to fajni tylko niby przyjaciele. Okazało się, że przyjaciół mam tam, gdzie ich nigdy nie szukałem.

Sobota opublikuje wyjaśnienia po FAME MMA?

W komentarzach po ostatnim Q&A fani spekulują, że Sobota najprawdopodobniej po gali FAME MMA opublikuje szczegółowe wyjaśnienia. Warto zaznaczyć, że na pytanie – “Jeśli się nie rozje***ś to dlaczego nie próbujesz oczyścić swojego imienia?” Odpowiedział – “Robię to ale na razie nie na internecie, będzie to ostatnie miejsce do wszystkich wyjaśnień”. Sobota odpowiedział również na pytanie o napiętą sytuację z Jongmenem. Czy sprawa została wyjaśniona? Na razie jak widać filmiki zostały usunięte z profilów, a koperkowa afera została wyjaśniona tam gdzie trzeba” – odpowiedział raper ze Szczecina.

Gdzie oglądać KSW 56: Materla vs. Soldic? Transmisja, stream online, dostęp

Sobota o konflikcie z Popkiem Monsterem

Wydaje się również, że drogi pomiędzy Sobotą, a Popkiem rozeszły się na zawsze i nie zobaczymy ich już razem, no chyba, że podczas kolejnych gal FAME MMA. Na pytanie dlaczego już nie ma kontaktu z Popkiem, raper odpowiedział:

 “Przez to żałosne rozliczanie ludzi w internecie nastawione na show i pieniądze, a nie na prawdę, okazało się, kto czyim i jakim jest kolegą i wyszło na to, że mi i Popkowi jest totalnie nie po drodze” – wyjaśnia Sobota.

Źródło: Instagram @Sobota / cgm.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO