Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Gdzie oglądać KSW 56: Materla vs. Soldic? Transmisja, stream online, dostęp

Opublikowane 14 listopada 2020, 15:21
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Narkun Erslan KSW 56 Gdzie oglądać
fot. KSW / Narkun vs. Erslan

To będzie prawdziwa bitwa, na której zobaczymy osiem emocjonujących walk. Na gali KSW 56 będą cztery walki zawodników z Polski, którzy zmierzą się z Chorwatami. Gala KSW 56 już w sobotę, 14 listopada. Transmisja od godziny 20:00. Wydarzenie KSW 56 odbędzie się w Łodzi, na hali zabraknie publiczności, a to wszystko przez restrykcje związane z obostrzeniami.

DOSTĘP DO KSW 56 WYKUPISZ TUTAJ.

Walka wieczoru na gali KSW 56

KSW 56: MATERLA vs. SOLDIĆ

KSW 56: Materla vs. Soldić stream online
fot. KSW 56: Materla vs. Soldić

Doświadczony Berserker, Michał Materla ma na swoim koncie 36 walk i aż 29 wygranych. Jest z pewnością bardziej doświadczony od Roberto Soldica, jednak Chorwat w ostatnich walkach pokazał ogromną siłę, jaką dysponuje i udowodnił, że ma bardzo duże szanse w tym hitowym starciu. Materla ostatni raz walczył na KSW 55, gdzie pokonał Aleksandra Ilicia. Była to walka wieczoru minionej gali.

Popularny w Polsce “Robocop“, bo taki pseudonim ma Roberto Soldić walczy w kategorii półśredniej, w której zdobył nawet mistrzowski pas organizacji KSW. Wszyscy fani pamiętają jak w 2017 roku zdemolował w klatce KSW Borysa Mańkowskiego. Soldić w KSW walczył 6 razy, przegrał tylko jedną walkę z Du Plessisem, jednak pół roku później udanie się zrewanżował.

KSW 56: NARKUN vs. ERSLAN

KSW 56: Narkun vs. Erslan

Gorąco było na ważeniu pomiędzy mistrzem federacji KSW, Tomaszem Narkunem, a niepokonanym Ivanem Erslanem. Narkun na KSW 56 będzie bronił już piąty raz z rzędu swojego mistrzowskiego pasa, którego zdobył w 2015 roku. Polak jest bardzo doświadczonym sportowcem, a fani o jego stylu walki wypowiadają się w samych superlatywach. Wiele osób zarzuca Narkunowi, że nie umie powstrzymać emocji, przez co często jest krytykowany. Narkun w 2019 roku miał okazję zdobyć pas kategorii ciężkiej, jednak w walce lepszy okazał się być Philip De Fries. Ivan Erslan, który będzie próbował odebrać pas Narkunowi jest niepokonanym zawodnikiem. Jego bilans wynosi 9 zwycięstw i 0 porażek.

GDZIE OGLĄDAĆ KSW 56: STREAM, TRANSMISJA

  • Gala odbędzie się 14 listopada 2020 roku w Łodzi, w „Klubie Wytwórnia”.
  • Transmisja dostępna tylko i wyłącznie w systemie PPV – koszt zakupu to 40 zł.
  • Dostęp wykupisz tutaj

KSW 56: LEGALNY STREAM OD 20:00

KSW 56: Materla vs. Soldić
KSW: Materla vs. Soldic

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO