Niedziela, 26 Maja, 2024

Szpilka o zasadach kibicowskich: “Może to będzie przykre dla chuliganów, ale…”

Fot. Facebook
Opublikowane 8 maja 2024, 09:57
przez Przemek Krautz
64
16
Jeden komentarz

Artur Szpilka w ostatniej rozmowie zdradził, jakie wyciągnął wnioski na temat środowiska kibicowskiego, do którego sam w przeszłości należał.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Szpilka o środowisku chuligańskim

“Szpila” przez lata był chuliganem Wisły Kraków i ma na swoim koncie wiele bójek z innymi ekipami. Wielokrotnie opowiadał o swojej przeszłości, ulicznych starciach czy także problemach, jakie mu to przysporzyło.

Teraz w rozmowie Klatka po klatce został zapytany o to, czego nauczyło go życie, które dawno temu porzucił. Może nie spodobać się to chuliganom, ale przyznał, że takie zasady jak “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” to jedynie hasła, które nie mają przełożenia na prawdziwe życie, gdy zaczynają pojawiać się problemy.

– Może to będzie przykre dla innych chuliganów, ale mam to w nosie. Uważam, że wszystko jest do czasu. Nie mówię wszyscy-wszyscy, ale przychodzi większa draka i nagle wszystko pęka. W to, co wierzyłem – “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” – bardzo szybko pokazało, że tak się nie dzieje.

– To się dzieje wyłącznie wtedy, kiedy wszystko jest dobrze, ktoś ma jakieś korzyści, później jak nie dzieje się po ich myśli, to jest zupełnie inaczej. Nie chcę mówić na cały świat kibicowski, w grupie zawsze znajdzie się ktoś, kto nie nadaje na tych samych falach. Po czasie to się okazało.

Przyznał również, że środowisko chuligańskie jest bardzo zróżnicowane, ale wśród kibiców można znaleźć wiele osób, które mają potencjał na sportowe kariery. Jest to zdecydowanie znacznie lepsza droga, niż ta, która może zakończyć się bardzo tragicznie.

– W tych młodych chuliganach jest potencjał na zawodników, bo oni się nie boją. Spotkałem też wśród chuliganów największe ci.ty, które biły jednego w dziesięciu, a jeden na jednego to obsrańce. (…) Chciałbym, żeby był nabór takich chłopaków i niech on się biją o marzenia, a nie ideały, których już po prostu dzisiaj nie ma.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
64
16
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof.Kusnierz
Krzysztof.Kusnierz
16 dni temu

Racja

WIDEO