Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Tomasz Narkun ucina spekulacje o walce z Błachowiczem. – ‘Janek jest moim kolegą. Nie ma sensu, żebyśmy się teraz bili.’

Opublikowane 15 listopada 2020, 10:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. MMA.pl / screenshot

Tomasz Narkun na gali KSW 56 ponownie obronił tytuł mistrzowski, który zdobył z rąk Gorana Reljicia w październiku 2015 roku. Panujący od ponad pięciu lat mistrz dywizji do 93 kilogramów “Żyrafa” na KSW 56 w drugiej rundzie poddał niepokonanego Chorwata, Ivana Erslana (9-1).

W pierwszej rundzie walka toczyła się w stójce. Erslan postawił bardzo ciężkie warunki, trafiając kilkoma ciosami Narkuna. “Żyrafa” trzymał dystans i kopnięciami frontalnymi naruszał swojego rywala. W przerwie Piotr Bagiński zaczął podpowiadać, że teraz Narkun musi sprowadzić walkę do parteru. Tak też się stało. Narkun po tym, jak jego rywal upadł na deski, szybko wykorzystał swoje ogromne doświadczenie w parterze i poddał niepokonanego Chorwata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Narkun udzielił wywiadu dla portalu mma.pl. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim uciął spekulacje na temat pojedynku z Błachowiczem, o którym rzekomo mówił. Potwierdził, że ktoś wyjął z kontekstu jego wypowiedź, a tak na prawdę nigdy nic o takim starciu nie powiedział.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO