Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Andrzeja Gołota powróci i zawalczy w FAME MMA? Właściciel organizacji zabrał głos!

fot. Screenshot YouTube – “W Ringu z Najmanem”
Opublikowane 5 grudnia 2020, 13:10
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
 Screenshot YouTube - "W Ringu z Najmanem"
fot. Screenshot YouTube – “W Ringu z Najmanem”

Ostatnio informowaliśmy o możliwym powrocie Andrzeja Gołoty. W rozmowie z portalem sport.pl przy okazji oceny hitowego starcia Mike’a Tysona z Roy Jonesem Jr. Polak zapowiedział, że mógłby wyjść do walki z “Żelaznym Mike’em” tylko potrzebowałby dwa miesiące na przygotowanie i treningi. Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA przyznał teraz, że chciałby zobaczyć powrót Andrzeja Gołoty, a organizacja byłaby chętna na zakontraktowanie legendy polskiego boksu.

FAME MMA po ostatniej gali, w której sporo kontrowersji wywołała walka Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim pobiło rekordy sprzedaży PPV. Według informacji dziennikarza Andrzeja Kostyry, dostęp do gali wykupiło ponad pół miliona osób, co jest znakomitym wynikiem.

Organizacja rozwija się w bardzo szybkim tempie, a właściciele mają co chwilę nowe pomysły na walki, które przyciągną wielu zainteresowanych. Biorąc pod uwagę, jakimi środkami dysponuje FAME MMA możemy spodziewać się, że na kolejnych galach zobaczymy duże nazwiska.

Zobacz również:

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zapowiedział, że nie zawalczy już w FAME MMA, jeśli jego kolejnym rywalem nie będzie ktoś z UFC. Kasjusz wymienił, że chciałby zawalczyć z Khabibem Nurmagomedovem, bądź Conorem McGregorem. Oczywiście raczej nie jest możliwe, aby którykolwiek z nich zgodziłby się na taki pojedynek, jednak najprawdopodobniejszym scenariuszem jest zakontraktowanie Normana Parke, byłego zawodnika UFC.

FAME MMA, które stawia na ciągły rozwój już myśli o wielkich nazwiskach, a biorąc pod uwagę fakt, że chęć powrotu wyraził nawet Andrzej Gołota, jeden z właścicieli postanowił skomentować jego słowa.

W rozmowie z Super Expressem, spytany oto, czy jest możliwość zakontraktowania Gołoty, Krzysztof Rozpara odpowiedział:

  • Zobaczymy, jakie będą możliwości! Do tej pory nie przyszło nam to do głowy, ale jak to mówią “sky is the limit” (przyp. red. niebo jest sufitem). Jeżeli byłyby chęci, byłaby opcja porozumienia i znalezienia wspólnej płaszczyzny finansowej, FAME MMA byłoby tym jak najbardziej zainteresowane. – powiedział jeden z właścicieli następnie dodając – FAME MMA nie zamyka się wyłącznie na MMA. Bardzo mocno rozważamy zwiększenie liczby walk w innych formułach, zwłaszcza w boksie. Kogoś, kto nie miał do czynienia ze sportami walki, łatwiej do takiej walki przygotować, jest też mniej kontuzyjny.

Dla wielu fanów boksu występ Andrzeja Gołoty w FAME MMA może być czymś nie do uwierzenia. Biorąc jednak pod uwagę środki, jakimi dysponuje organizacja oraz fakt, że miałaby to być walka bokserska zapewne z innym, znanym nazwiskiem to dlaczego nie?

Źródło: SportoweFakty.WP.pl / Super Express

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO