niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaBoksAdrien Broner usłyszał kolejny wyrok sądowy. Musi zapłacić 4 miliony dolarów odszkodowania.

Adrien Broner usłyszał kolejny wyrok sądowy. Musi zapłacić 4 miliony dolarów odszkodowania.

Były czterokrotny mistrz świata Adrien Broner usłyszał właśnie kolejny wyrok sądowy tym razem w Las Vegas.

W zeszłym miesiącu w Ohio Broner został skazany za obrazę sądu za niezapłacenie odszkodowania w wysokości 800 000 dolarów. Wyrok ten jest powiązany z incydentem z 2018 roku, kiedy to Broner miał dokonać napaści seksualnej na kobietę w jednym z klubów nocnych. Podczas rozprawy doszło do sporych kontrowersji. O całej sytuacji przeczytasz tutaj: Bokser aresztowany za obrazę i lekceważenie sądu. Twierdził, że ma 13 dolarów, jego Instagram pokazał co innego.

Bokser został zwolniony w ciągu kilku dni i obiecał zastosować się do nakazów sądu.

Według Las Vegas Review Journal, sędzia z Las Vegas zatwierdził teraz wyrok w wysokości 4 milionów dolarów przeciwko Bronerowi.

Pozew jest powiązany z incydentem z 2017 roku, w którym Broner uderzył mężczyznę, Carlosa Gonzaleza w Las Vegas. Gonzalez twierdzi, że uderzenie pozbawiło go przytomności, ukruszyło mu ząb i spowodowało obrażenia.

Film z incydentu trafił do Internetu i szybko trafił do milionów odbiorców na całym świecie.

Gonzalez zatrudnił prawnika i złożył pozew w 2018 roku.

Podobnie jak w przypadku sprawy z Ohio, Broner wielokrotnie uchylał się od doręczenia pozwu – co skłoniło sędziego okręgowego Adriana Escobara do rozpatrzenia sprawy i wydania zaocznego wyroku.

„Kariera bokserska Bronera w zasadzie zbroiła jego ciało, którego użył do brutalnego ataku na [Gonzaleza]” – napisał adwokat Ash Ganier w dokumentach sądowych, cytowany przez Boxingscene.com

„Sam incydent był całkowicie niesprowokowany i naprawdę stanowi zagrożenie dla społeczeństwa. Wpłynęło to na codzienne życie [Gonzaleza] na wiele różnych sposobów.”

Źródło: Boxingscene.com / LVRJ

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x