niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaGROMDADON DIEGO przed finałem GROMDY - 'Różnica jest taka, że ja jestem...

DON DIEGO przed finałem GROMDY – 'Różnica jest taka, że ja jestem sportowcem, a Tyson nie’

Przed nami wielki finał GROMDY, w którym zawalczą zwycięscy pierwszej i drugiej edycji turnieju, czyli Krystian „TYSON” Kuźma i Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn. W stawce pojedynku znajdują się duże pieniądze. Zawodnik, który wygra finałowe starcie, zdobędzie 100 tysięcy złotych.

DON DIEGO po wczorajszym ważeniu i face-to-face w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że nie czuje niechęci do swojego rywala, a po walce może nawet wyskoczyć z nim na jakieś piwo.

Inne podejście ma natomiast TYSON, który nie kryje tego, że nie lubi swojego rywala. Wynika to z tego, że Kuźma przygotowywał się do pierwszej GROMDY wraz z DON DIEGO, a na kolejnym turnieju Kubiszyn sam stanął do walki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nagranie z krwawych walk turnieju GROMDA. Jak ‚Tyson’ i ‚Don Diego’ trafili do finału? [WIDEO]

DON DIEGO w rozmowie z portalem Sportowe Fakty odniósł się właśnie między innymi do tego, w jaki sposób wraz z rywalem podchodzą do starcia – Różnica jest taka, że ja jestem sportowcem, a Tyson nie. Ja podchodzę do tematu stricte sportowo. Nie żywię urazy, nie czuje złych emocji do Krystiana. Wiadomo, złe emocje wyładowujemy w ringu. Poza ringiem ja nigdy nie traktuję nikogo z góry ani nie podchodzę do tego emocjonalnie. Krystian chce wnieść emocje spoza ringu, do ringu. To jest jego droga i ma prawo do tego.

Zobacz również: Don Diego zlekceważył Tysona na ważeniu! Face to face przed GROMDA 3. Wyniki, pary turniejowe. [WIDEO]

W rozmowie z dziennikarzem portalu MMARocks zawodnik ponownie wspomniał – Tyson wnosi na ring emocje, ja tego nie robię – tym razem odniósł się także do wspomnianych wcześniej przygotowań z Kuźmą – Ja jestem człowiekiem, że staram się pomagać bezinteresownie, czasem interesownie, z resztą jak każdy człowiek, no i zrobiliśmy parę sparingów, no, a że teraz takie wywody są, to już nie moja sprawa.

Zawodnik zapowiedział także, że to nie ostatni raz, kiedy zobaczymy go w starciach na gołe pięści. Jednocześnie zaznacza, że przygodę z GROMDĄ traktuje bardziej jako wyzwanie sportowe.

Źródło: Sportowe Fakty / MMARocks

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.