Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Don Diego zlekceważył Tysona na ważeniu! Face to face przed GROMDA 3. Wyniki, pary turniejowe. [WIDEO]

fot. GROMDA
Opublikowane 10 grudnia 2020, 14:19
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Już jutro finał turnieju GROMDA, w którym o 100 tysięcy złotych powalczy Krystian “Tyson” Kuźma i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. GROMDA to projekt prowadzony przez Mateusza Borka oraz Mariusza Grabowskiego, który osiągnął bardzo duży sukces już po pierwszej edycji. Dzisiaj odbyło się ważenie i face-to-face.

Walki odbywają się na gołe pięści na zasadach boksu zawodowego. Ręce zawodników zabezpieczone są tylko owijkami. Pojedynki toczą się na dystansie 4 rund, a każda z nich trwa dwie minuty. Pomiędzy rundami zawodnicy mają minutę przerwy na dojście do siebie. Jeśli walka nie rozstrzygnie się w ciągu czterech rund rozpoczyna się piąta runda bez limitu czasowego. W GROMDZIE walkę można wygrać jedynie nokautem, technicznym nokautem, dyskwalifikacją lub poddaniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nagranie z krwawych walk turnieju GROMDA. Jak ‚Tyson’ i ‚Don Diego’ trafili do finału? [WIDEO]

Kogo zobaczymy na trzeciej edycji turnieju GROMDA? Poniżej lista ośmiu śmiałków, którzy wejdą do ringu stoczyć krwawe walki.

PARY TURNIEJOWE GROMDA 3:

Vasyl „VASYL” Halych (93,5 kg) vs. Dawid „STOLARA” Stolarski (93,1 kg)

Vasyl: Waleczny wilk, żyjący dla dobrej bitki.  Reprezentant klubu Shark Top Team udanie zaprezentował się podczas pierwszego turnieju GROMDA. Mocniejszy, zdeterminowany i gotowy na krwawe starcia. Oto pierwszy uczestnik 2 turnieju GROMDA.

Stolara: Łamacz szczęk i uliczny siepacz. Bitny kibol i silny puncher. Zawsze gotowy na solidne mordobicie. Nieważne gdzie i jak duży jest przeciwnik. Jego marzeniem była walka na gołe pięści w ringu. Czas je spełnić na gali Gromda.

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć (89,9 kg) vs. Paweł „HOSE” Strykowski (93,5 kg)

Niedźwiedź: Śląski synek z bombą w łapie idący na wojnę. Waleczny chachar, posiadający mocną fangę. Bitny i dający zawsze efektowne starcia. Kickbokserki fachman zrzeszony w klubie Jenel Fight Club. Twardy, charakterny i gotowy na turniej GROMDA.

Hose: Mistrz Polski w walce na gołe pięści. Wyszkolony i zdyscyplinowany kickboxer z unikalnym stylem walki. Bitny i kreatywny puncher bazujący na celności zadawanych ciosów. Gotowy na elitarny turniej GROMDA i jego ulicznych wojowników.

Daniel „KASTET” Nowicki (100 kg) vs. Karol „ZIÓŁEK” Żołowski (105,6 kg)

Kastet: Młody gniewny, wychowany na ulicy. Chojrak, który idzie twardo po swoje wdając się ostrą wymianę. Do ostatniego tchu, nie patrząc na ból. Wojownik klubu Academia Gorila Olsztyn gotowy na turniej Gromda.

Ziółek: Spokojny, opanowany puncher, a zarazem bestia z mocnym pierd***ciem. Fighter MMA, który wszystkie swoje walki wygrywał przez nokaut w pierwszej rundzie. Wojownik Berserker’s MMA Team Suwałki. Twardy, zdyscyplinowany gotowy na turniej Gromda.

Kacper „RAIDEN” Olszewski (83 kg) vs. Denis „BAD BOY” Załęcki (105,4 kg)

Raiden: Eksplozywny, krewki i nieugięty puncher. Czas na ringowy grzmoty. Były reprezentant polski. Inteligentny, taktyczny i dynamiczny pięściarz. Skracający dystans szukający nokautującego uderzenia. Uczestnik szlachetnego projektu cancer FIGHTERS. Wrocławski bijok gotowy na turniej Gromda.

Bad Boy: Bez kalkulacji, na żywioł i po nokaut. Bohater mocnej bitki podczas ostatniej gali. Wraca, naładowany wojowniczą energią jako ostatni uczestnik turnieju GROMDA.

Kto zawalczy w finale GROMDY?

W finałowym pojedynku zmierzą się zwycięzcy pierwszej i drugiej edycji GROMDY. Finał będzie zderzeniem dwóch światów. „TYSON” to uliczny wojownik o nieustępliwym charakterze. „DON DIEGO” jest za to wszechstronnie doświadczonym fighterem, który z powodzeniem radził sobie na ringach kick-boxerskich i bokserskich. Na poprzednich turniejach obaj pokazywali, że są w stanie wygrywać z bólem i pokonywali rywali większych od siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tyson z Torunia ostro przed finałem GROMDY. ‚Prawdziwe doświadczenie zdobyłem w lesie. Plan jest taki, żeby go rozje***ć”

SUPER FIGHTY NA GROMDA 3:

Tomasz „ZADYMA” Gromadzki (91 kg) vs. Rafał „ŁAZAR” Łazarek (90,1 kg)

Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier (115,4 kg) vs. Piotr „CAPO” Półchłopek (100 kg)

GDZIE OGLĄDAĆ GROMDA 3? TRANSMISJA, STREAM, PPV

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments