Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Marcin Najman tłumaczy co miał w torbie, którą zabrał na sparing z Krzysztofem Stanowskim. [WIDEO]

Marcin Najman tłumaczy co miał w torbie, którą zabrał na sparing z Krzysztofem Stanowskim.
fot. Marcin Najman YouTube
Opublikowane 23 grudnia 2020, 08:36
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Fani domagali się od Marcina Najmana, aby ujawnił co spakował do niebieskiej torby, którą zabrał na sparing z Krzysztofem Stanowskim. Do walki nie doszło, ponieważ Stanowski nie pojawił się w umówionym miejscu, a jak później zaznaczył – “Nie mogę uwierzyć, jaki ty jesteś głupi. Myślałeś, że naprawdę przyjadę do Częstochowy się z Tobą bić?”.

Sytuacja zaostrzyła się po wymianie zdań na Twitterze. Na słowa Najmana, dziennikarz odpowiedział “Zamknij mordę”. Później padła propozycja konfrontacji przed budynkiem klubu Raków Częstochowa.

“El Testosteron” pojawił się w wyznaczonym miejscu, nagrał filmik na którym szuka Stanowskiego w pobliżu budynku. Niestety dziennikarza nie było na miejscu. Najman twierdzi tak czy inaczej, że Stanowski ukrył się w środku i nie chciał wyjść, kiedy go zobaczył.

Krzysztof Stanowski następnie wyśmiał “El Testosterona”, że ten faktycznie myślał o tym, że sparing się odbędzie. Zawodnik z Częstochowy równo o godzinie 12:00 stawił się przed budynkiem Rakowa, gdzie jeszcze kilkukrotnie wykrzykiwał nazwisko dziennikarza, aby ten wyszedł się sprawdzić.

Marcin, jaki ty jesteś głupi. Ty naprawdę myślałeś, że ja się przyjadę z tobą bić? Jestem w Warszawie, mam spotkania biznesowe z poważnymi ludźmi. Człowieku, tam nikogo nie ma. Od początku chciałem tylko i wyłącznie, żebyś stał i czekał na mrozie i czekał na walkę z gościem, który nigdy się nie bił. Przecież ja już ci mówiłem, że ty byś mnie zabił jednym ciosem, ty byś pobił jakieś 85 proc. kobiet w tym kraju – powiedział w nagraniu Stanowski.

Marcin Najman długo nie czekał z odpowiedzią.

„Każdy prawdziwy facet, nieważne – piekarz, muzyk czy dziennikarz, gdy umawia się na sparing i w dodatku sam proponuje godzinę i miejsce, stawia się. No chyba że ktoś facetem jest tylko w dowodzie, a w życiu jest obślizgłym tchórzem bez honoru jak Stanowski. Nie ma wytłumaczenia”

“El Testosteron” postanowił udostępnić nagranie, w którym wymienił przedmioty, jakie zabrał ze sobą na walkę z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZYMON KOŁECKI: WALKA NA GALI U MARCINA NAJMANA TO…

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO