Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Jędrzejczyk zdradziła, co przekona ją, aby powróciła do oktagonu – ‘To może potrwać rok, dwa, trzy, cztery, pięć lat. Jestem zajęta’ [WIDEO]

Jędrzejczyk zdradziła, co przekona ją, aby powróciła do oktagonu - 'To może potrwać rok, dwa, trzy, cztery, pięć lat. Jestem zajęta' [WIDEO]
Fot. Joanna Jędrzejczyk, Instagram
Opublikowane 28 grudnia 2020, 09:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni UFC w wadze słomkowej. Zawodniczka zdobyła pas w 2015 roku i obroniła go pięć razy. Polka łącznie wygrała 16 z 20 zawodowych walk. Ostatni raz biła się z Zhang Weili, a pojedynek został ogłoszony walką 2020 roku.

JJ nie ukrywa, że jeśli chodzi o powrót do UFC, interesuje ją jedynie stracie o pas. Zawodniczka zapewnia, że prezydent organizacji obiecał jej walkę o tytuł. Dana White przekonuje jednak, że Polka będzie musiała stoczyć najpierw 1-2 walki, a po kolejnych zwycięstwach można rozmawiać o pojedynku mistrzowskim.

Jakiś czas temu w programie Dzień Dobry TVN zdradziła, że dostała ofert z UFC, jednak nie była nimi zainteresowana – Miałam obiecaną walkę o tytuł mistrzowski i na to czekam – powiedziała.

Te słowa ponownie potwierdziła w programie Oktagon Live. Zawodniczka wymienia trzy główne kryteria, które zadecydują o jej powrocie do oktagonu – Bez kibiców, bez big money i bez walki o pas nie zobaczycie JJ i to może potrwać rok, dwa, trzy, cztery, pięć lat. Jestem zajęta. Realizuję się jako człowiek i jako kobieta. Są priorytety.

Ja już swoje udowodniłam i nie mam presji, że muszę zarobić pieniądze, że muszę walczyć. JJ już nic nie musi. Jak zawalczę, to zrobię to dla siebie i dla moich fanów – dodała była mistrzyni UFC.

Źródło: Oktagon Live

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO