Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Jan Błachowicz nie wyklucza walk na gołe pięści – ‘My to robiliśmy, zanim to było modne’

Jan Błachowicz nie wyklucza walk na gołe pięści - 'My to robiliśmy, zanim to było modne'
Fot. Jan Błachowicz, Instagram
Opublikowane 14 stycznia 2021, 14:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz już w kolejnym starciu stanie do obrony mistrzowskiego pasa UFC w wadze półciężkiej i zmierzy się z Israelem Adesanyą, który jako król dywizji średniej, spróbuje swoich sił w wyższej kategorii wagowej.

Walki na gołe pięści to w ostatnim czasie głośny temat w Polsce. Co raz więcej zawodników próbuje swoich sił w tej krwawej formule. Między innymi największa organizacja sportów walki w Polsce stworzyła projekt Genesis, w którym mogliśmy zobaczyć zmagania zawodników MMA, w tym np. starcie Różala z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem.

W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi TVP Sport, Jan Błachowicz odpowiadał na pytania fanów, jedno z nich dotyczyło właśnie takich walk – Co sądzisz o walkach na gołe pięści?Czy spróbowałbyś sił w takim turnieju?

My to robiliśmy, zanim to było modne! Żartuję, śmieję się. Podoba mi się to. Jest to fajna rozrywka. Czy bym spróbował? Nie mówię nie, tylko że mam problem z rękami. Mam już tak rozbite dłonie, że wydaje mi się, że po dwóch pierwszych wymianach moje nadgarstki, kości byłyby połamane i dziękuję, do szatni. Ale kto wie, co będzie w przyszłości. Zobaczymy – odpowiedział Cieszyński Książę.

Sprawdź również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO