Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Najman broni Marty Linkiewicz przed znanym raperem – ‘A co byś zrobił raperze, gdyby sobie życie odebrała?’

Fot. Marcin Najman / Marta Linkiewicz
Opublikowane 16 stycznia 2021, 13:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman poza sportową karierą i walkami w klatce pojawia się również w roli eksperta w TVP INFO, czy komentuje obecne skandale oraz wydarzenia nie tylko polityczne. Tym razem stanął w obronie walczącej w FAME MMA Marty Linkiewicz.

Zawodniczka zadebiutowała na trzeciej gali w walce z Moniką Godlewską, która pokonała przez nokaut. W kolejnym starciu przegrała z Anielą Lil Masti Bogusz, a dwa następne pojedynki wygrała z Martą Rentel i Zusje. Ostatni raz widzieliśmy ją w klatce na gali FAME MMA 7.

Kilka dni temu warszawski raper TEDE zaczepił Martę Linkiewicz, udostępniając fragment prywatnej rozmowy. Wiadomości nawiązują do czasów, kiedy Linkiewicz, żeby zyskać rozgłos, udostępniała w sieci skandaliczne nagrania.

W tej sprawie zabrał głos sam El Testosteron, który jak widać broni nie tylko Jasnej Góry i prawidłowej kolejności szczepień. Marcin Najman szybko wyjaśnił, dlaczego zachowanie rapera mogłoby doprowadzić do tragicznych wydarzeń.

Nie interesuje mnie prywatne życie ludzi. Jednak udostępnianie publiczne takich treści jest kompletną słabizną. A co byś zrobił raperze gdyby ona sobie po czymś takim życie odebrała ? Pomyślałeś o tym? – napisał na swoim Twitterze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO