Marcin Różalski o nowym projekcie The War: „Walki 3 na 3 na gołe pięści.” [WIDEO]

0
Marcin Różalski o nowym projekcie The War:
fot. Marcin Różalski / The War

Takiego formatu jeszcze w Polsce nie było! Walki na gołe pięści powróciły już na dobre począwszy od organizacji WOTORE, po GROMDĘ. Teraz czas na zupełnie co innego – pojedynki 3 na 3.

Początkowo „The War” głównie skierowany był do kibiców piłkarskich, którzy zamiast na ulicy mieli sprawdzić się w klatce. Organizatorzy ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń od stricte sportowców postanowili rozwinąć projekt i zaangażować w niego również osoby, które na co dzień zawodowo, bądź amatorsko trenują MMA lub inne sporty walki.

Pojedynki odbywać się będą bez rękawic, w formule na gołe pięści, bez limitu czasowego oraz bez limitu wagowego. W klatce zobaczymy starcia 3 na 3. W sieci pojawiła się informacja o nagrodach, które przewidziane są dla uczestników. Ekipa, która wygra turniej zgarnie aż 150 tysięcy złotych!

Organizatorzy zdradzili, że oprócz turnieju zobaczymy kilka extra fightów. Data nie jest znana, jednak wydarzenie obejrzeć będziemy mogli na pewno jedynie w systemie pay-per-view.

Projekt promowany jest m.in. przez Marcina „Różala” Różalskiego, który postanowił nagrać krótkie wideo i zapowiedzieć show.

„Zapraszam wszystkich do kontaktu z organizatorami The War… do wygrania jest potężna kwota w wysokości 150 tysięcy” – zaznacza Różalski.

The War opublikowało pierwszą zapowiedź nadchodzącej gali.

„To spotkanie ulicy i sali treningowej. Przychodziły do nas dziesiątki pytań, czy przyjmujemy tylko ekipy klubowe… Oczywiście, że nie. Bramy klatki THE WAR otwarte są też dla klasycznych sportowców, rozwijających swoje umiejętności na matach i w ringach – wystarczy że przygotujecie swoją ekipę 3 zawodników + jednego rezerwowego.”

„Tego czego jesteśmy pewni, to różnorodność stylów, sto procent poświęcenia i prawdziwe emocje. Zastanawia nas zetknięcie się stuprocentowo sportowej ekipy z taką w pełni chuligańską – czy przewagę da pot przelany na sali treningowej, czy może jednak ważniejsze będzie wzajemne zaufanie z ulicy lub lasu?” – informują organizatorzy.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie