Norman Parke podpisał kontrakt z nową organizacją! Zawalczy dla EFM Show

0
Norman Parke podpisał kontrakt z nową organizacją! Zawalczy dla EFM Show
Fot. Norman Parke, Instagram

Według ostatnich informacji Norman Parke po najgłośniejszym pojedynku w karierze popisał kontrakt z nową organizacją, prawdopodobnie zadebiutuje we wrześniu.

W minioną sobotę Stormin zawalczył na FAME MMA 10 i w walce wieczoru w formule bokserskiej zmierzył się z Kasjuszem Życińskim, którego pokonał przez jednogłośną decyzję. Po walce nie zabrakło kontrowersji. Włodarze zapowiedzieli protest, jednak szybko się z tego wycofali i wyjaśnili, że musi zrobić to sam przegrany.

Część ekspertów uważa, że powinien być remis lub zwycięstwo Życińskiego, inni natomiast nie mają wątpliwości, że sędziowie podjęli właściwą decyzję.

Norman Parke walką na FAME MMA zyskał dużą rozpoznawalność i zapewne otrzymał niejedną ofertę z innych organizacji. Stormin zdecydował się podpisać kontrakt z EFM Show. Nie wiadomo, czy Parke zawalczy jeszcze dla KSW.

Jak sam twierdził, po walce z Don Kasjo zamierza wrócić do największej polskiej organizacji MMA. Wielu jednak w to nie wierzy, gdyż Parke jest mocno skonfliktowany z Martinem Lewandowskim, którego kilkukrotnie obrażał w swoich social mediach.

Wszystko przez to, że Lewandowski nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy. Stormin przed ostatnią walką z Gamrotem był w tragicznym stanie i jak twierdzi, nigdy nie powinien wychodzić do klatki. Ostatecznie zrobił to za namową Lewandowskiego, który obiecał dodatkowe pieniądze, jednak były zawodnik UFC nigdy ich nie zobaczył.

O podpisaniu kontraktu Normana Parke z organizacją EFM Show poinformował MMAPudelek, który m.in. jako pierwszy, jeszcze przed oficjalną informacją KSW przekazał, że Łukasz Jurkowski zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Stormin prawdopodobnie zadebiutuje na gali EFM SHOW 2, która 11 września odbędzie się w Bułgarii.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie