Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Krzysztof Głowacki zabrał głos po porażce Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim!

Krzysztof Głowacki zabrał głos po porażce Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim!
Fot. Knockout Boxing Night 15
Opublikowane 30 maja 2021, 22:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala Knockout Boxing Night 15 i długo wyczekiwany pojedynek w wadze bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim.

Pięściarze zmierzyli się o pas WBC International w limicie wagowym do 101,6 kilogramów. Dużym faworytem zarówno kibiców, jak i bukmacherów był mniej doświadczony Łukasz Różański. Zdania ekspertów były podzielone, jednak zaznaczali, że zarówno jeden i drugi może wygrać ten pojedynek.

Wszyscy wspominali o tym, że Szpilka nie może opuszczać rąk, natomiast jak sam przyznał na konferencji prasowej Szpila jest “zawsze ten sam”. Chwilę po rozpoczęciu walki posłał Różańskiego na deski, jednak ten szybko wstał i ruszył na rywala.

Szpilka zaliczył najpierw kilka nokdaunów, ale sędzia pozwalał mu walczyć dalej. Różański poczuł krew i ruszył na Artura, nokautując go już w pierwszej rundzie. Pięściarz nie był w stanie o własnych siłach wrócić do swojego narożnika. Różański odniósł najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Wyniki gali Knockout Boxing Night 15: Artur Szpilka vs Łukasz Różański

Wszyscy mówili o sprawdzianie dla Łukasza, nadal jednak nie wiemy, jak wytrzymała jest jego szczęka. Różański nie przegrał żadnej walki. Ma na swoim koncie 14 zwycięstw, w tym aż 13 przez KO!

Krzysztof Głowacki o porażce Szpilki z Różańskim

Porażkę Artura Szpilki skomentował Krzysztof Głowacki, który w ostatnim pojedynku zmierzył się z Lawrencem Okoliem o mistrzowski pas WBO, musiał jednak uznać wyższość świetnie boksującego Brytyjczyka.

Waga ciężka, to ciężkie bomby poszły. Pierwsze padł Łukasz Różański. Wstał. Łukasz trzymał nisko brodę, a Artur niestety się wyprostował. To waga ciężka jeden cios wchodzi. Artur wstawał, ale był podłączony… ciężko się to oglądało powiedział Krzysztof Głowacki w studio po gali.

Dodając następnie – Miał chodzić, boksować, zakręcać go. Po pierwszym nokdaunie się podpalił i wyprostował głowę no i poszło. – zakończył.

WIDEO:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments