Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jon Jones ponownie aresztowany! Gwiazda UFC usłyszała wiele zarzutów

fot. screenshot YouTube
Opublikowane 25 września 2021, 07:54
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Mega gwiazda UFC, Jon Jones po raz kolejny aresztowany! W piątek rano został aresztowany w Las Vegas pod wieloma zarzutami.

Jak podał Marc Riamondi z ESPN, policja z Las Vegas aresztowała w piątek rano byłego mistrza UFC dywizji półciężkiej, Jona Jonesa, pod kilkoma zarzutami. Do zatrzymania doszło kilka godzin po ceremonii wręczenia nagród Hall of Fame. Powodami są m.in. przemoc domowa i uszkodzenie samochodu. Kolejny zarzut to manipulowanie przy pojeździe.

Głos w tej sprawie zabrał menadżer zawodnika – Fakty nadal są gromadzonePóki co nie znamy całej historii, więc nie zamierzam komentować sprawy, dopóki nie będę miał okazji, aby porozmawiać z Jonem Jonesem. Wtedy zobaczymy, co się wydarzy – powiedział Richars Schaefer w rozmowie z ESPN.com

34-latek nie wystąpił w oktagonie największej organizacji MMA od lutego 2020 roku. Obecnie przygotowuje się do debiutu w wadze ciężkiej i choć sam zapowiadał powrót w drugim kwartale 2022 roku, to niewykluczone, że obsunie się to w czasie.

Nie jest to pierwsze aresztowanie Jonesa jako czynnego fightera. Najsłynniejsze miało miejsce w 2015 roku, gdy potrącił ciężarną kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia, które miało miejsce w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. Po przyznaniu o się do winy został skazany na nadzorowany okres próbny.

Kolejno w 2019 roku został oskarżony o pobicie. W jednym z klubów ze striptizem miał uderzyć, przydusić i pocałować jedną z kelnerek. Jon Jones otrzymał za to 90-dniowy wyrok w zawieszeniu.

JOSHUA VS USYK | SOBOTA | 20:00

Dostęp tylko 7,99 zł –> wykup tutaj *gala z polskim komentarzem*

Źródło: ESPN

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO