Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Mateusz Gamrot kontra Islam Makhachev na UFC 267? Norman Parke komentuje. “To niesamowicie dobre zestawienie”

fot. UFC Screenshot
Opublikowane 28 września 2021, 15:13
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Na blisko miesiąc przed UFC 267 z karty wypadł Rafael dos Anjos. Choć Brazylijczyk informował o chorobie, jego niedoszły rywal, Islam Makhachev, nie bał się zarzucić mu ucieczki. Sam Dagestańczyk postanowił także zająć się poszukiwaniem zastępstwa… Na które znalazła się też odpowiedź!

Rafael dos Anjos wypadł z UFC 267!

W sobotę poinformowano o operacji byłego mistrza dywizji lekkiej UFC, Rafaela dos Anjosa. Zabieg, który odbył się 2 tygodnie temu spowodował anulację pojedynku Brazylijczyka z Islamem Makhachevem, choć ten pierwszy w rozmowie z Sherdog’iem powiedział, że nie chce wypaść z obiegu:

Już teraz poruszam się bez kul. Za 10 dni będę mógł sparować. Jestem fighterem i zawsze chcę walczyć. Powiedziałem UFC co się stało, a oni w ogóle pokryli wszystkie wydatki. Ale decyzja ostateczna nie zależy ode mnie.

Islam Makhachev zareagował na wycofanie się byłego mistrza największej federacji MMA. Dagestańczyk nie był zachwycony zachowanie Brazylijczyka:

Rafael dos Anjos, nie wierzę w kontuzję… kolejną #gorączkacykora

Odpowiedź na wpis!

Makhachev postanowił też na Twitterze… Wyzwać praktycznie kogo się da:

Justin [Gaethje], Dustin [Poirier], Tony [Ferguson], Beniel [Dariush], Dan [Hooker], [Michael] Chandler, albo Floyd Mayweather. Nieważne kto, 30-go października będę w Abu Dhabi.

Okazuje się, że jeden z fighterów wyraził już chęć do walki z Makhachevem. Osobą tą jest jeden z bohaterów UFC 266, Nowozelandczyk Dan Hooker, który na ostatnim pay-per-view od największej federacji MMA zwyciężył z Nasratem Haqprastem prze jednogłośną decyzję.

Norman Parke o walce Makhachev vs Gamrot

O potencjalnej walce Makhacheva z Gamrotem w rozmowie z portalem fansportu.pl wypowiedział się Norman Parke.

Podczas wywiadu po drugiej konferencji przed FAME MMA 11 została poruszona osoba Gamrota, o którym Irlandczyk wypowiadał się w samych superlatywach. Skomentował nawet, że w przeciągu najbliższego roku Polak może zawalczyć o pas.

Padła informacja, że Rafael dos Anjos wypadł z UFC 267, więc może pojedynek z Makhachevem się wydarzy

dos Anjos wypadł? – odparł Irlandczyk

Tak.

To chyba już drugi raz, jak się wycofał.

Islam powiedział mediom, że to kontuzja cykora.

Haha, taak, wydaje mi się, że to już drugi raz, jak do tej walki nie dojdzie. Chciałbym, żeby Gamrot wystąpił, ale nie wydaje mi się, żeby UFC chciało doprowadzić do tej walki już teraz. Myślę, że zestawią go z kimś innym, zanim dostanie trudniejszą walkę, zanim zmierzy się z kimś z top 15. Tak myślę; potem dopiero spotka się z Makhachevem. To jednak walka, którą bardzo chciałbym zobaczyć.

Bez dwóch zdań

Obaj mają świetny styl. Makhachev to maszyna do grapplingu.

Krążą plotki, że Gamrot spotka się z Drew Doberem.

A, tak, widziałem, że Gamrot chce walczyć z Doberem. To dobry zapaśnik, ma niezłe uderzenie, a Makhachev go zmasakrował. Oglądałem to z wywalonymi gałami, „kuuuu*wa…” Widziałeś jak on to zakończył?…”

Cała rozmowa z Normanem Parke tutaj:

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO