Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nie żyje 38-letni zawodnik. Kilka tygodni temu został brutalnie znokautowany w walce na gołe pięści

fot. Twitter screenshot
Opublikowane 5 października 2021, 10:57
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Tragiczne informacje dotarły do nas wczorajszego dnia. 38-letni Justin Thornton zmarł kilka tygodni po brutalnym nokaucie na gali BKFC.

Amerykanin w swojej zawodowej karierze MMA stoczył łącznie 24 pojedynki. Niestety aż 18 razy przegrał i tylko 6 razy wychodził z klatki zwycięsko. Ostatnich pięć walk w MMA przegrał – wszystkie w pierwszej rundzie.

Thornton spróbował więc walki na gołe pięści i podpisał kontrakt z największą światową organizacją Bare Knuckle FC. 20 sierpnia zadebiutował i na BKFC 20 został potężnie znokautowany przez Dillona Clecklera. Pojedynek trwał jedynie 19 sekund, a po piekielnie mocnym ciosie 38-latek padł na deski uderzając głową o ring.

Po walce Thornton został częściowo sparaliżowany. Uraz rdzenia kręgowego spowodował infekcję, a stan zawodnika z dnia na dzień się pogarszał. Kilka tygodni przebywał w szpitalu.

Dzisiejszego ranka byliśmy bardzo zasmuceni, gdy otrzymaliśmy informację o odejściu jednego z naszych zawodników, Justina Thorntona, który brał udział w gali BKFC 20, 20 sierpnia 2021 r –  przekazał prezes organizacji Bare Knuckle FC, Dave Feldman dla portalu MMAFighting.com

Źródło: MMAFighting.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments