Valhalla Fighting Storm Edition – elektryzujące walki na gołe pięści! Oglądaj na żywo

Opublikowane 7 maja 2023, 10:21
przez Jakub Hryniewicz
3
0
Brak komentarzy

Gotowi na wyjątkowe emocje? Po raz pierwszy dla polskiej publiczności, gala VALHALLA FIGHTING STORM EDITION prosto z Czech już 7 maja 2023 roku! Oczekujcie najbardziej zaciętych starć w boksie bez rękawic!

-> Oglądaj PPV na żywo! <-

Przedstawiamy Wam główną walkę turnieju STORM EDITION, w której zmierzą się dwa kompletnie odmienne charaktery: doświadczony Petr Beránek czy młody i głodny zwycięstwa Dominik Herold – hooligan czy spokojny dozorca?

Nie zwlekaj, kup PPV i ciesz się spektakularnym widowiskiem. VALHALLA FIGHTING STORM EDITION to wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy! Najbardziej zdeterminowani wojownicy będą walczyć do upadłego, a na ringu pozostaną tylko najsilniejsi.

Każdy fan sportów walki doskonale wie, że pojedynki bez rękawic gwarantują najbardziej elektryzujące starcia. VALHALLA FIGHTING STORM to krew, przemoc, emocje – tego nie można przegapić!

Gala już w najbliższą niedzielę godz. 18.00 będzie dostępna pod TYM LINKIEM z polskim komentarzem za jedyne 34,99 zł! Kup PPV już dziś. Przed tobą wieczór pełen krwawych emocji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments