Środa, 19 Czerwca, 2024

Wielki Bu ponownie dużo lżejszy od rywala. Brutalne zasady walki! “Kawał świniaka do ubicia!”

fot. Instagram Krwawy Sport
Opublikowane 25 marca 2023, 08:46
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Jeden komentarz

Już dziś wieczorem w Hali Mistrzów we Włocławku odbędzie się gala Krwawy Sport Return to the GAME. Kolejną walkę na niej stoczy Patryk Masiak, znany lepiej jako “Wielki Bu”. Wczorajszego wieczoru odbyło się ważenie bohaterów gali.

Organizacja Krwawy Sport wraca z kolejnym wydarzeniem, na którym nie zabraknie krwawych walk na gołe pięści. W main evencie dojdzie do pojedynku mistrzowskiego, w którym Torunianin Jakub Szmajda stanie do obrony swojego tytułu przeciwko Danielowi Forsbergowi.

Wcześniej w karcie walk pojawią się postaci znane z innych organizacji BKB. jak Robert Maruszak, czy Krystian Rosa, czy Maciej Stulin. Wszyscy oni w przeszłości mierzyli się na galach WOTORE. Bodaj największą uwagę kibiców skupia natomiast “Wielki Bu”.

Patryk Masiak kojarzony jest bowiem zarówno ze światem freak fightów, jak i sportu. Gdańszczanin ostatni pojedynek stoczył dosłownie 2 tygodnie temu, gdy szybko rozprawił się z cięższym o 15 kg Nikolą Milanoviciem. Na Krwawy Sport 6 będzie miał jeszcze cięższego oponenta.

Tym będzie Tomasz Łomnicki, znany szerszej publiczności jako “Fit Dzik”. Walka z “Wielkim Bu” będzie powrotem do sportów walki, gdyż ostatnie starcie stoczył jeszcze w 2021 roku na premierowej gali MMA-VIP. Jak poinformował Masiak na swoich social mediach, rywal jest cięższy nawet od jego ostatniego oponenta! Doszło też do modyfikacji zmian, przez co walka “WielkiBu” vs “Fit Dzik” będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Co prawda nie pamiętam co pokazała waga u mnie, chyba 126.8, ale okazało się, że „Fit dzik” nie jest taki fit i zegar wybił 147. 7kg cięższy od Nikoli Milanovicia, kawał świniaka do ubicia!

I tu mała niespodzianka za mały bonusik od Szefa, podkręciliśmy zasady – pierwotnie miał być boks w małych rękawiczkach + łokcie, ale by igrzyska były bardziej krwawe REZYGNUJEMY Z RĘKAWIC! BIJEMY SIĘ NA GOLE PIEŚCI!!!

Miejmy nadzieje, że tym razem to będzie dłuższy i krwawy pojedynek!!!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Wielki Bu demoluje rezerwowego! „Fit Dzik” uciekł z hali! (VIDEO) – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 rok temu

[…] Łomnicki na ważeniu okazał się być dużo cięższy od Gdańszczanina , który w swoim poście na social mediach poinformował, że panowie będą się […]