Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa Rodriguez: “Niektórzy, dostając do ręki mikrofon, nie wiedzą jak z niego skorzystać”

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa Rodriguez: "Niektórzy, dostając do ręki mikrofon, nie wiedzą jak z niego skorzystać"
Fot. YouTube
Opublikowane 12 października 2021, 09:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa zawodniczki UFC, która po ostatniej walce uznała, że Polka powinna zostać usunięta z rankingu.

W miniony weekend na gali UFC Fight Night Marina Rodriguez zmierzyła się z Mackenzie Dern. Pierwsza z zawodniczek powróciła do kategorii słomkowej i wygrała przez jednogłośną decyzję po 5-rundowym starciu. Tym samym awansowała na 4 miejsce w rankingu dywizji, a jej rywalka spadła na 6 pozycję.

Po zwycięskim pojedynku Rodriguez zabrała głos w sprawie rankingu i stwierdziła, że Joanna Jędrzejczyk, która nie walczyła od marca 2020 roku, powinna być nieklasyfikowana, gdyż blokuje miejsce innym zawodniczkom.

Szczerze mówiąc, Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć. A bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę – oświadczyła Rodriguez.

Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne – dodała.

Jędrzejczyk, mimo że nie walczyła już przez długi czas, w rankingu dywizji zajmuje 2 pozycję za mistrzynią Rose Namajunas i pierwszą na liście Zhang Weili, natomiast w top 15 bez podziału na kategorie wagowe jej nazwisko znajduje się na 5 miejscu.

JJ została zapytana o komentarz w sprawie wypowiedzi Rodriguez. W rozmowie z TVP Sport odpowiedziała – Nie będę się do tego odnosić. Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy, dostając do ręki mikrofon, nie wiedzą jak z niego skorzystać.

Zawodniczka zdradziła również, że na początku 2022 roku wylatuje na Florydę, gdzie będzie przygotowywać się do nadchodzącego pojedynku w UFC – Nawet bez startów i zajmując się prywatnymi biznesami, cały czas pozostawałam w formie. Od ponad miesiąca jestem już w mocnym trybie treningowym, trenuję dwa razy dziennie. W pierwszym tygodniu przyszłego roku wylatuję do ATT na Florydzie, gdzie będę przygotowywała się do kolejnego pojedynku.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: TVP Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO