Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nate Diaz z odpowiedzią dla Conora McGregora! “Obiłem ci mordę, aż zmieniłeś się w zapaśnika i cię udusiłem, mała dzi*ko.”

fot. YouTube
Opublikowane 16 października 2021, 08:29
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Nate Diaz potrzebował trochę czasu, ale w końcu odniósł się do wpisu Conora McGregora. Irlandczyk przy okazji UFC 266 stwierdził publicznie, że Nick ma lepszy boks od swojego młodszego brata.

Conor McGregor vs. Nate Diaz 3?

Conor McGregor i Nate Diaz po raz ostatni spotkali się w oktagonie aż 5 lat temu na UFC 202. Irlandczyk wygrał wówczas większościową decyzją sędziów, co dla niektórych było zaskoczeniem. Niemniej jednak “Notorious” odegrał się za sensacyjną porażkę z UFC 196.

Konflikt między fighterami nigdy nie wygasł. Nie ma co się dziwić, przecież wynik w pomiędzy nimi to 1-1. Od czasu drugiego starcia dochodzi do ostrych wymian na Twitterze, co wywołuje spekulacje czy zobaczymy pojedynek McGregor vs. Diaz 3. Ten zresztą sugerowali Irlandczykowi zarówno Michael Bisping, jak i Georges St.-Pierre.

Conor McGregor chwali Nicka Diaza, Nate Diaz obrywa

Na UFC 266 zobaczyliśmy powrót do akcji w wykonaniu Nicka Diaza. Stocktończyk po 6 latach przerwy od występów spotkał się z Robbiem Lawlerem w rewanżu za starcie sprzed… 17 lat! “Ruthless” wygrał przed końcem czasu. Pojedynek na Twitterze chwalił Conor McGregor, jednocześnie zaczepiając młodszego z braci Diaz:

– Nate, twój boks w porównaniu do Nicka to szczyny. Widzieliśmy cały ch*j w twoich byle jakich ciosach przez ostatnich kilka lat. Po tym wieczorze widzę różnicę między braćmi. Równowaga, spójność. Kolejny raz widzieliśmy, że jest półkę wyżej. To ja cię stworzyłem.

Początkowo Nate Diaz odpowiedział przypominając “Notoriousowi”, że ten nie może walczyć przez kontuzję kostki. Od czasu wpisu minęło ponad 2 tygodnie, a Nate postanowił dopowiedzieć kilka słów:

“Notorious”, mój boks to szczyny? Obiłem ci mordę, aż zmieniłeś się w zapaśnika i cię udusiłem, mała dzi*ko. Tak naprawdę twój kraj i wszystko co posiadasz należy do mnie. Poza tym to ja zrobiłem tę walkę, a ty połknąłeś przynętę. Potem stworzyłem sukę Masvidala. Nie zapominaj, że to ja rozkręciłem to całe g*wno.

Diaz zdecydowanie wczuł się w rolę Conora McGregora, który uwielbia przypominać, kto jest największą gwiazdą federacji. Niemniej Nate po raz kolejny przypomniał wszystkim, że to on i jego starszy brat rozpoczynali erę trash talku.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO