Wtorek, 21 Maja, 2024

Jan Błachowicz o rozpoznawalności. “Nie ma dnia żeby ktoś nie przybił ze mną piony albo nie zrobił zdjęcia”

fot. Jan Błachowicz / Facebook
Opublikowane 25 października 2021, 20:09
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz powraca do klatki UFC już w ten weekend! W sobotę na gali UFC 267 “Cieszyński Książę” zmierzy się z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą. Zarówno Polak jak i Brazylijczyk są na fali 5 zwycięstw.

W walce wieczoru UFC 267 Jan Błachowicz będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej. Teraz naprzeciwko Polaka stanie weteran, Glover Teixeira. Wchodząc do klatki będzie miał 42 lata i jeśli zdołałby pokonać Polaka, zostałby drugim najstarszym mistrzem w historii UFC.

Brazylijczyk był już prawie skreślony przez największą organizację MMA, ale zdołał ponownie udowodnić swoją wartość i obecnie ma serię pięciu zwycięstw. Oprócz walki Błachowicza na karcie zobaczymy pojedynki Marcina Tybury oraz Michała Oleksiejczuka.

Jan Błachowicz zameldował się w sobotę w Abu Zabi, gdzie na wyspie Yas Island spędza ostatni tydzień wyczekując głośnego starcia. Na kilka dni przed wylotem “Cieszyński Książę” udzielił wywiadu dla Polsatu Sport, w którym opowiedział o swojej rozpoznawalności.

Jan Błachowicz o rozpoznawalności

“Bardzo się zmieniła. Jest dużo lepiej, jestem dużo bardziej rozpoznawalny niż wcześniej ale wydaje mi się, że to konsekwencja wszystkich walk, nie tylko pokonania Israela Adesanyi. Ale całej kariery i tego dorobku. On się przyczynił, bo jednak wielka gwiazda, bardzo rozpoznawalny i pokonanie go dołożyło duży procent do tego. Nie ma dnia żeby ktoś nie przybił ze mną piony albo nie zrobił zdjęcia, także no fajnie. Ja się ciesze i jest mi bardzo miło” – powiedział Błachowicz w rozmowie z Polsatem Sport.

Dodając – “W okolicy w której mieszkam wszyscy zrobili sobie już ze mną zdjęcie i przybyli piątkę, więc tam mam w miarę spokój. W kinie nie byłem bardzo dawno. Idę w piątek, więc odpowiem Ci na to pytanie. Jeżeli jest event typowo sportów walki to wtedy jest ciężko, ale jeżeli idę przez miasto to jest to sporadyczne i bardzo miłe. Na eventach, gdzie ludzie się znają i są fanami tego sportu wtedy muszę się chować.”

Kibice z Polski zacierają już ręce, ponieważ tym razem nie będzie trzeba zarywać nocy. UFC 267 odbędzie się w godzinach europejskich!

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Wyniki na żywo i relacja odbędzie się również na stronie fansportu.pl.

W STS TV obejrzysz wszystkie walki od początku karty wstępnej. Rejestrując się otrzymasz przy okazji darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł.

Źródło: Polsat Sport / YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO