Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Zapowiedź UFC 267 – Błachowicz vs Teixeira: “Poczuje to, co wszyscy inni! Legendarną polską siłę”

(VIDEO) Zapowiedź UFC 267 - Błachowicz vs Teixeira: "Poczuje to, co wszyscy inni! Legendarną polską siłę"
Fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2021, 11:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na oficjalnym kanale UFC pojawiła się oficjalna zapowiedź zbliżającej się gali, na której swój pojedynek stoczy Jan Błachowicz. Cieszyński Książę w main evencie zmierzy się z weteranem Gloverem Teixeirą.

Jan Błachowicz tworzy historię i po raz trzeci w karierze stoczy pojedynek, którego stawką jest mistrzowski pas największej organizacji MMA na świecie. Cieszyński Książę swój tytuł zdobył na gali UFC 253 po znokautowaniu Dominicka Reyesa w drugiej rundzie.

Cieszyński Książę nie tylko jako pierwszy pokonał Israela Adesanyę, ale także pokrzyżował wielkie plany szefa UFC, który zamierzał doprowadzić do głośnego pojedynku Nigeryjczyka z Jonem Jonesem.

Kolejny pojedynek może być prawdopodobnie znacznie trudniejszym starciem niż dwie poprzednie walki mistrzowskie. Tym razem Błachowicz zawalczy z weteranem, dla którego jest to zapewne ostatnia szansa na zdobycie tytułu.

Glover Teixeira ma za sobą serię 5 zwycięstw. Jest wyjątkowo zmotywowany, a jego mocna broń to umiejętności parterowe i wytrzymałość. Brazylijczyk mimo poważnego kryzysu w starciu potrafi powrócić po ciężkich ciosach i odwrócić losy pojedynku.

Aby być odpowiednio przygotowanym na starcie z weteranem, Cieszyński Książę trenował z jednym z najlepszych grapplerów w Polsce Gerardem Łabińskim i prawdziwą legendą BJJ Braulio Estimą.

Mistrz UFC Jan Błachowicz jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem i zapowiedział, że Teixeira poczuje to, co poprzedni rywale, czyli “legendarną polską siłę”.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO