Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Jan Błachowicz zaskakuje swoją szybkością przed UFC 267! “Na tarczach wygląda jak potwór”

(VIDEO) Jan Błachowicz zaskakuje swoją szybkością przed UFC 267! "Na tarczach wygląda jak potwór"
Fot. YouTube
Opublikowane 27 października 2021, 10:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższą sobotę odbędzie się prawdziwe święto polskich kibiców MMA. Na UFC 267 zobaczymy aż trzy pojedynki naszych rodaków. Zbliżająca się gala może być najlepszym tegorocznym eventem w świecie sportów walki.

Na karcie walk znalazł się Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura oraz mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz, który stoczy swoją walkę z main evencie. “Cieszyński Książę” zmierzy się z Gloverem Teixeirą, który aktualnie jest w świetnej formie.

Jan Błachowicz, który przez znaczną większość swojej kariery w UFC był stawiany w roli underdoga, w ostatnim pojedynku wygrał z niepokonanym Israelem Adesanyą i udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem, którego nie można lekceważyć.

Tym razem Polak jest faworytem, jednak jego starcie z Brazylijczykiem może być jeszcze trudniejsze, niż ostatnia walka. Teixeira ma bowiem ostatnią szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa, jest po serii 5 zwycięstw, a jego najmocniejsza broń to BJJ i wytrzymałość.

Pretendent wierzy w to, że jego umiejętności parterowe sprawią, że Polak będzie znacznie mniej pewny siebie w klatce. Teixeira zamierza to wykorzystać i znokautować lub poddać mistrza UFC.

“Cieszyński Książę” zadbał jednak o odpowiednie przygotowanie i trenował m.in. z legendą BJJ Braulio Estimą. Błachowicz przyznał, że nie obawia się parteru i jeśli będzie trzeba, sam przeniesie walkę do tej płaszczyzny.

Ponadto mistrz UFC podobnie jak wielu innych zawodników, którzy typowali jego nadchodzącą walkę, wizualizuje sobie nokaut. Polak wierzy w to, że uda mu się znokautować przeciwnika w drugiej lub trzeciej rundzie, co będzie wyjątkowo trudnym zadaniem.

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź walki Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą. Na nagraniu możemy zobaczyć m.in. tarczującego mistrza UFC. “Cieszyński Książę” zaskoczył wielu kibiców, a pod filmem pojawiło się sporo komentarzy Internautów, którzy są pod wrażeniem, że tak duży zawodnik może być tak szybki:

– Jan na tarczach wygląda jak potwór.

– Jestem pod wrażeniem jego szybkości.

– Nie mogę sobie wyobrazić dużego gościa z taką szybkością.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO