Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jan Błachowicz kończy temat Coreya Andersona. “Pojęcia nie mam, jaki ma ze mną problem. Skupiam się na poważnych sprawach”

(VIDEO) Jan Błachowicz nazywa Coreya Andersona tchórzem! "Nie potrafi unieść presji, płacze, podpisuje kontrakt z drugą ligą i nagle..."
Fot. YouTube
Opublikowane 28 października 2021, 08:51
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz wraca do oktagonu! Polski mistrz dywizji półciężkiej wystąpi w walce wieczoru UFC 267, gdzie będzie bronił tytułu przeciwko Brazylijczykowi, Gloverowi Teixeirze. “Cieszyński Książę” na konferencji prasowej wypowiedział się m. in. o Paulo Coście i Coreyu Andersonie.

Trzech Polaków na UFC 267!

Na gali UFC 267 w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Jan Błachowicz: “Nie chce mi się o nim gadać.”

Jan Błachowicz niedawno zyskał starego-nowego rywala w social mediach. Wszystko zaczęło się od tego, że Corey Anderson wytypował Glovera Teixeirę jako wygranego walki wieczoru UFC 267. “Cieszyński Książę” nie bał mu się ostro odpowiedzieć, a obecny fighter Bellatora stwierdził, że… jest w stanie zdominować Polaka.

Na konferencji prasowej nie mogło zabraknąć pytania o Amerykanina. Jan Błachowicz odpowiedział z klasą, jednak wrzucił kamyk do ogródka zawodnika, na którym KO dało mu walkę o pas:

Pojęcia nie mam, jaki ma ze mną problem. Nie chce mi się o nim gadać. To pytanie do niego. Skupiam się na poważnych sprawach.

Jan Błachowicz o sytuacji Paulo Costy

W ubiegłym tygodniu doszło do dość niecodziennej sytuacji. Paulo Costa zapowiedział na kilka dni przed walką z Marvinem Vettorim, że nie zrobi wagi, więc ustalono limit umowny do 195 funtów (o 10 więcej, niż planowany limit kategorii średniej). Dzień przed zmieniono kategorię na… półciężką.

Dana White zapowiedział, że Brazylijczyk od teraz właśnie w niej będzie występował. Jan Błachowicz został poproszony o komentarz dotyczący sytuacji Paulo Costy:

Jest dobrym zawodnikiem, ale ciężko przewidzieć, jak sobie poradzi w półciężkiej. To całkowicie inny świat. Jest duży, więc może sobie poradzi… ale nie wydaje mi się. Zobaczymy, trzeba dać mu czas.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO