Wtorek, 21 Maja, 2024

Khamzat Chimaev kontra dziennikarz TVP! “Nie wiem, o czym ty mówisz…” (VIDEO)

Opublikowane 28 października 2021, 12:07
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Uważany przez wielu za największe odkrycie MMA ostatnich lat Khamzat Chimaev powraca w sobotę na UFC 267! Przypomnijmy, że hitowa gala odbędzie się w godzinach popołudniowych, a na karcie walk zobaczymy walki Jana Błachowicza, Marcina Tybury i Michała Oleksiejczuka! Podczas konferencji i rozmowy z dziennikarzami jeden z zawodników karty głównej – Chimaev, wymienił kilka zdań z dziennikarzem TVP!

27-letni Chimaev walczący w kategorii półśredniej i średniej ma na swoim koncie dopiero 9 pojedynków, w tym 3 w UFC. Wszystkie starcia wygrał przed czasem, co ciekawe pobił nawet rekord amerykańskiej organizacji w najkrótszej przerwie pomiędzy walkami, która trwała 10 dni.

Zawodnik nie miał jednak okazji zmierzyć się z bardziej wymagającymi rywalami. Kilkukrotnie planowano jego starcie z Leonem Edawrdsem, jednak nigdy do niego nie doszło. Ostatnio na drodze stanął koronawirus, który mocno osłabił jego zdrowie. Chimaev nie był w stanie trenować i trafił nawet do szpitala, po czym ogłosił, że kończy karierę.

Wszyscy wiedzieli, że słowa o zakończeniu kariery były wypowiedziane zapewne w dużych nerwach, po czym ponownie Chimaev zapowiedział, że wraca. Tym samym na sobotniej gali UFC 267 zmierzy się z doświadczonym Jingliang Li (18-6).

Chimaev nie był zachwycony pytaniem dziennikarza TVP

Podczas konferencji z udziałem dziennikarzy Chimaev zapowiedział, że “zje swojego przeciwnika” dodając – “Moja gra to wyjść, zabić go i wziąć jego serce”.

Na miejscu obecny był dziennikarz Patryk Prokulski z telewizji TVP.

– Media i kibice dobrze wiedzą, że jesteś zawodnikiem, który dużo gada. Właśnie wspomniałeś… – stwierdził dziennikarz, któremu Chimaev od razu przerwał i ewidentnie nie był zachwycony tekstem Prokulskiego.

Zawodnik z Czeczeni odpowiedział – Nie gadam dużo, to ty dużo gadasz, bracie.

Dodając – “Pytasz mnie, a ja odpowiadam. Jeśli ktoś mnie o coś pyta, zawsze odpowiadam, ale nie znaczy, że dużo gadam – dodał.

Dziennikarz kontynuował i zadał pytanie – “Wspomniałeś, że posłuchałeś swojego trenera, który kazał ci się skupić na kategorii półśredniej. Jestem ciekaw, czy twoi sparingpartnerzy oraz trenerzy widzą w Tobie całkowicie innego Chamzata. Bardziej skupionego, a może, nie traktuj tego jako brak szacunku, skromniejszego, zarówno w klubie, w mediach, jak i w klatce? “- zapytał dziennikarz TVP.

Chimaev odpowiedział – “Wszędzie jestem skromny. Nie wiem, o czym ty mówisz (…) robię mocne sparingi w swoim gymie. Trenuje z Alexandrem Gustafssonem i zawodnikami mocniejszymi ode mnie (…) Nie wiem co myśli mój trener. To co wiem, to że jestem wojownikiem i zabiję każdego”

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Przypominamy sparing Jana Błachowicza z... Andrzejem Gołotą! (VIDEO)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO