Środa, 22 Maja, 2024

Glover Teixeira szczerze przed walką z Błachowiczem! “Nawet moi przyjaciele przestali we mnie wierzyć.”

fot. YouTube screenshot
Opublikowane 30 października 2021, 09:58
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz wraca do oktagonu! Polski mistrz dywizji półciężkiej wystąpi w walce wieczoru UFC 267, gdzie będzie bronił tytułu przeciwko Brazylijczykowi, Gloverowi Teixeirze.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira w walce wieczoru UFC 267

42-letni Glover Teixeira po raz kolejny w karierze stanie przed szansą zdobyciu pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Brazylijczyk w 2014 roku przegrał jednogłośną decyzją z wieloletnim championem, Jonem Jonesem. Zwakowany tytuł przejął Jan Błachowicz i to z Polakiem zmierzy się Glover.

“Cieszyński Książę” i Brazylijczyk są jednymi z najbardziej doświadczonych zawodników w dywizji. Polak zapowiadał, że na UFC 267 pokażą młodym, jak się walczy. Teixeira godził się z naszym rodakiem zapowiadając też, że na pewno go sprowadzi.

Glover Teixeira: “Stracili we mnie wiarę.”

Brazylijczyk w tym tygodniu miał urodziny, a Jan Błachowicz wraz z fanami odśpiewał mu po angielsku “Sto lat”. Wiek jest jednak tylko liczbą i Brazylijczyk w rozmowie z RT powiedział, że wie, że to dzięki swojemu samozaparciu wrócił na szczyt kategorii półciężkiej.

Nigdy się nie poddam. Nigdy nie przestanę walczyć. Będę się bić, aż mnie będą musieli mnie stamtąd wynieść, martwego, albo wygranego. Jak w codziennym życiu, to wszystko to “mental”. W przeszłości, gdy przegrywałem pojedynki – jak ten z Gustafssonem – wszyscy zwalali to na wiek. Nawet moi znajomi się tak zachowywali i nie wierzyli we mnie. Mówili – “Nie wydaje mi się, żebyś miał wrócić do czuba pretendentów.” To ich opinia, prawda? Nie moja. Jestem ponad tym, wierzę w siebie i będę wierzył. Wierzę i będę wierzył, że mogę to zrobić i właśnie to robię!

Co ciekawe, Jan Błachowicz zapowiadał, że znokautuje przeciwnika jednym ciosem!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexanderem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Wielka szansa przed Marcinem Tyburą! Zapowiedź walki z Alexandrem Volkovem na UFC 267

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: RT

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO