Czwartek, 23 Maja, 2024

Jędrzejczyk typuje walkę Błachowicza na UFC 267: “Udowadnia, że dziś jest innym zawodnikiem. Jest pewny siebie i to go prowadzi do sukcesu”

Jędrzejczyk typuje walkę Błachowicza na UFC 267: "Udowadnia, że dziś jest innym zawodnikiem. Jest pewny siebie i to go prowadzi do sukcesu"
Fot. Facebook
Opublikowane 30 października 2021, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk w ostatnim wywiadzie wytypowała dzisiejszy pojedynek Jana Błachowicza, który po raz drugi w karierze będzie bronić swojego tytułu.

Już dzisiaj w main evencie gali UFC 267 “Cieszyński Książę” zmierzy się z weteranem Gloverem Teixeirą. Zarówno pojedynek, jaki i całe wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców w Polsce i na całym świecie. Walkę, na którą wszyscy czekają,, poprzedzi świetna karta walk.

Błachowicz nie będzie miał łatwego zadania, jednak według wielu ponownie zwycięży przez nokaut. Takie zdanie ma między innymi Joanna Jędrzejczyk, która wytypowała starcie w wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty.

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, jak zwycięstwo Polaka przed czasem. Stawiam na nokaut: KO lub TKO. Jestem przekonana, że Jan po raz kolejny pokaże polską waleczność i – jak on to mówi – legendarną siłę. Powinniśmy zwrócić również uwagę na pewien fakt: Błachowicz udowadnia, że dziś jest innym zawodnikiem niż kiedyś. On jest pewny siebie i to go prowadzi do sukcesu – przyznała.

Teixeira łatwo się nie poddaje. On udowodnił, że w tych najważniejszych walkach potrafi wyjść z opresji i w sobie tylko znany sposób odwrócić losy rywalizacji. Błachowicz będzie musiał zachować chłodną głowę, ale on już wszystkim udowodnił, że potrafi to zrobić – dodała.

Kurs na zwycięstwo Błachowicza przed czasem wynosi aż 2.0. Walkę obstawicie i obejrzycie w STS TV!

Z kodem promocyjnym: UFC na start otrzymacie bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł i zakładu bez ryzyka do 200 zł!

-> OGLĄDAJ I OBSTAWIAJ W STS

Jędrzejczyk wspomniała również, że doświadczenie Błachowicza rośnie z każdym pojedynkiem i on sam potrafi wyciągnąć wnioski z minionej walki. Była mistrzyni przytoczyła również słowa trenera Roberta Złotkiewicza, który zaznacza, że Błachowicz jest niezwykle silny zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO