Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Andre Petroski zwycięża pojedynek na UFC 267! Poddaje Hu w trzeciej rundzie

(VIDEO) Andre Petroski zwycięża pojedynek na UFC 267! Poddaje Hu w trzeciej rundzie
Fot. UFC
Opublikowane 30 października 2021, 17:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W kolejnym pojedynku z karty wstępnej UFC 267 doszło do walki w kategorii półciężkiej.

Yaozong Hu już po serii trzech zwycięstw przed czasem dostał ogromną szansę i zadebiutował w UFC. Najpierw został poddany przez Cyrila Askera, a następnie po jednogłośnej decyzji przegrał z Rashadem Coulterem. Kolejna porażka oznaczałaby zwolnienie z UFC.

Hu zmierzył się z Andre Petroskim, dla którego była to 8 walka w karierze. W organizacji UFC Amerykanin walczył już trzykrotnie. Odniósł dwa zwycięstwa i poniósł jedną porażkę.

Hu vs Petroski walka na UFC 267

Runda 1

Obaj fighterzy rozpoczęli od utrzymanego dystansu. Yaozong Hu próbował straszyć zasięgiem, ale sam odskoczył, gdy Petroski podszedł bliżej. Ruszył jednak sam z mocnymi ciosami I WYSOKIM KOPNIĘCIEM! Przewrócił się jednak przy tym, a Andre Petroski doskoczył w parterze! Zapiął od razu duszenie i trzymał Chińczyka przez dugi czas. W końcu jednak Yaozong się wyrwał, ale Petroski wskoczył mu na plecy! Zasypał ciosami, postraszył duszeniem zza pleców. Fighterzy wstali na nogi, widać po Chińczyku, że odczuwa skutki otrzymanych uderzeń w parterze. W stójce Amerykanin kontynuował masakrę i zasypywał przeciwnika kolejnymi uderzeniami! Hu wykazuje się twardą szczęką przyjmując kolejne ciosy. Próby odpowiedzi są jednak bardzo łatwo unikane przez Petroskiego. Andre ruszył jeszcze po sprowadzenie, jednak Yaoozong zdołał się wybronić. Po wstaniu otrzymał jednak mocny lewy. Chińczyk próbował zrobić coś kopnięciami, ale przy tym sam obrywał lewymi i prawymi sierpami. Udało mu się jednak dotrwać do końca odsłony!

Runda 2

Yaozong ruszył do przodu chcąc odrobić straty z pierwszej odsłony, ale Petroski błyskawicznie go obalił! Kolejne próby gilotyny w wykonaniu Amerykanina, jednak pojedynek wrócił do stójki. Chwilę później po próbie prostego Hu Andre Petroski ponownie go onbalił! Doskonała praca Petroskiego z góry, zmiana pozycji na żółwią, kilka ciosów zza pleców i po chwili ponownie próba duszenia! Walka szybko zmienia pozycję, a Amerykanin łapie raz po raz Chińczyka w różne duszenia! Yaozong traci dużo tlenu, jednak cały czas wytrzymuje kolejne uderzenia i próby ze strony oponenta. Petroski próbował trójkąta rękoma, jedna po chwili wrócił do pozycji bocznej i wyprowadził łokieć na głowę przeciwnika. Kolejne pojedyncze ciosy, Yaozong musi się bronić, przez co daje się złapać w duszenie trójkątne rękoma z drugiej strony! Pojedynek stopniowo wraca do stójki przy aplauzie widzów… Chińczyk utrzymuje jedną ręką na ziemi, ale przez to po chwili znów ląduje w parterze, a Andre Petroski zajął jego plecy! Amerykanin myślał o duszeniu zza pleców, jednak Hu wyłączył lewą rękę! Na 10 sekund przed końcem zdołał jeszcze wyprowadzić łokieć na rywala, gdy wstali na nogi.

Runda 3

Ostatnia odsłona! Petroski zdecydowanie wygrywa na kartach sędziowskich. Ruszył po kolejne obalenie, jednak Yaozong się wybronił i postraszył lewym sierpem. Andre zaatakował jeszcze raz i tym razem udanie sprowadził Chińczyka! Parter przy siatce i Amerykanin z góry. Hu próbował się odwrócić, jednak oddał w ten sposób plecy. Andre Petroski złapał go za szyję i przewrócił, ponownie jednak oponent wyłączył mu jedną rękę. Amerykanin tym razem atakował z tyłu ciosami na szczękę, czym zmusił chińskiego przeciwnika do przewrócenia się. Po chwili złapał go za szyję i groził duszeniem. Zawodnicy odsunęli się od siebie, a PETROSKI TRAFIŁ MOCNYM PRAWYM! A po chwili kolejnymi mocnymi sierpami! Chińczyk podszedł blisko, ale Amerykanin znów go sprowadził i zajął plecy! Yaozong Hu próbował się ratować skręceniem, ale to tylko dawało pole Andre do kolejnych ciosów i młotków na głowę. Petroski szukał Americany, a chwilę później zapiął duszenie trójkątne rękoma… A Yaozong poddaje się!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO