Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Conor McGregor w świetnej formie. Powraca do treningów po koszmarnej kontuzji

Fot. YouTube
Opublikowane 31 października 2021, 10:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie z treningu Conora McGregora, który kilka miesięcy temu doznał koszmarnej kontuzji podczas walki w oktagonie.

W main evencie lipcowej gali UFC 264 “The Notorious” stanął do trzeciego pojedynku z Dustinem Poirierem. Fighter pod koniec pierwszej rundy złamał nogę i oktagon musiał opuścić na noszach. Następnie trafił do szpitala i przeszedł kilkugodzinną operację.

Byłem kontuzjowany, podchodząc do tej walki! Powiedzmy sobie… Ludzie pytają mnie: kiedy doszło do złamania nogi? W którym momencie noga się złamała? Zapytajcie Danę White’a, zapytajcie UFC, zapytajcie doktora Davidsona, głównego lekarza UFC. Wiedzieli, że miałem przeciążeniowe złamania w nodze, wchodząc wtedy do klatki – tłumaczył po przegranej walce.

Fighter nie zamierzał tracić czasu i mimo tego, że poruszał się o kulach, szybko powrócił na siłownię. Na swoich social mediach zapewniał, że kiedy ponownie wejdzie do oktagonu, będzie jeszcze mocniejszy, niż poprzednio, a kontuzja niczego nie zmieni.

W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, ale o to, jak radzimy sobie z tym, co nam się przytrafia. Jedziemy, drużyno! Niech Bóg błogosławi! Wciąż szlifuję swoje umiejętności!

Mimo kontuzji McGregor nie dawał o sobie zapomnieć. W mediach wciąż było o nim głośno za sprawą kolejnych afer. Były mistrz w końcu wrócił na salę treningową. Irlandczyk zaprezentował swoją formę i opublikował nagranie z tarczowania.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO