piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaUFCKhamzat Chimaev wyzywa dwie wielkie gwiazdy po UFC 267! "Teraz to ja...

Khamzat Chimaev wyzywa dwie wielkie gwiazdy po UFC 267! „Teraz to ja jestem UFC!”

Khamzat Chimaev szybko pokonuje kolejne szczeble w drabince rankingowej dywizji półśredniej. „Borz” na UFC 267 zaliczył kolejny kapitalny występ, a tuż po nim wyzwał dwie wielkie gwiazdy federacji!

Khamzat Chimaev – zapamiętajcie to imię

Khamzat Chimaev pierwszą walkę w UFC stoczył w lipcu 2020 roku i poddał Johna Philipsa w drugiej rundzie. Do oktagonu powrócił już 10 dni później. Wówczas zwyciężył jeszcze szybciej i znokautował Rhysa McKee w pierwszej odsłonie. Na UFC 267 nie było inaczej. Czeczen mierzył się z Jingliang Lim.

Chińczyk skończył jak poprzednicy. Szybko został wyniesiony do góry, „Borz” przeszedł się z nim po klatce, a następnie obalił i poddał duszeniem zza pleców. Khamzat Chimaev przy okazji spaceru po klatce zagadał do Dany White’a. Na konferencji prasowej po gali Czeczen jasno wyraził się, z kim teraz chciałby się zmierzyć.

Źródło: UFC YouTube

Khamzat Chimaev wyzywa!

Khamzat Chimaev jeszcze w klatce jasno dał do zrozumienia, że zamierza zabić każdego, ale na konferencji prasowej po UFC 267 padły dwa konkretne nazwiska:

Hej, [Nate] Diaz, dawaj brachu! Zmierzmy się. Weźmiesz jakieś palenie?

Nie jest to pierwszy raz, gdy Chimaev zaczepia jednego ze stocktońskich braci. Gdy padła informacja o powrocie Nicka Diaza, „Borz” wyraził chęć walki z Nickiem. Mniej więcej wtedy też wyzwał Jorge Masvidala, co także ponowił na konferencji prasowej. Wspomniał też o pasie BMF, choć… zapomniał jego pełnej nazwy:

Sprawdźmy, kto jest prawdziwym gangsterem. Masvidal… ma jakiś tam pas, nie pamiętam, pas skur*iela, czy coś takiego. Położę wszystkie gwiazdy UFC, bracie. Teraz to ja jestem UFC.

Póki co nie wiadomo co dalej z Nate’m Diazem. Fighter miał zmierzyć się z Vicente Luque, ale póki co nic nie wiadomo na ten temat. Swoją drogą Brazylijczyk został zasugerowany „Borzowi” przez Michaela Bispinga. Jorge Masvidal z kolei ma umówione spotkanie na UFC 269 z Leonem Edwardsem.

Źródło: UFC YouTube

- Advertisement -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze