Czwartek, 23 Maja, 2024

Własny syn nie poznaje Michaela Chandlera! „Twój ojciec podjął kilka naprawdę złych decyzji…”

fot. Twitter
Opublikowane 10 listopada 2021, 19:43
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Michael Chandler przyjął ponad 115 uderzeń od Justina Gaethje. „Iron” choć przegrał jednogłośną decyzją, wygrał serca wszystkich tych, którzy w niego wątpili. Po walce Amerykanin musiał ukryć twarz pod maską z lodem.

Michael Chandler i Justin Gaethje na UFC 268 dali jedną z najlepszych walk w tym roku kalendarzowym. Dwaj Amerykanie zachwycili publikę w Madison Square Garden w Nowym Jorku nie odpuszczając ani na moment. Obaj wyprowadzili ponad 100 uderzeń, obaj mimo wcześniejszych animozji uściskali się po wojnie.

Wygrał „The Highlight” wygrał jednogłośną decyzją, a w rozmowie z Joe Roganem po oficjalnym werdykcie, jak sam stwierdził, była to walka godna rzymskiego Koloseum:

– Ni ch*ja nic mnie [w nim] nie zaskoczyło. Wiedziałem, że to wojownik z krwi i kości… Niestety żyjemy w nieodpowiednich czasach. Powinniśmy walczyć na śmierć i życie w pier*olonym Koloseum, tak powinno być.

Justin Gaethje Michael Chandler spotkali się ponownie w szpitalu, skąd do Internetu wyszło zdjęcie, na którym widać obrażenia, jaki „Iron” otrzymał przez 3 rundy istnej wojny:

Efektem końcowym u Chandlera była maska z lodu. Szał w Internecie robi filmik, na którym Michael pełen dobrego humoru żartuje do syna, że nosi maskę żywcem wyjętą z filmu „Krainy Lodu”:

– Jestem zmuszony cię poinformować, że twój ojciec podjął kilka naprawdę złych decyzji w ostatniej walce. W związku z tym jego twarz była praktycznie nie do poznania. Dla tego też, by przyspieszyć proces leczenia, pragnę nosić tę maskę z „Krainy Lodu”, byś ty, mój syn, wkrótce mógł zobaczyć mnie jeszcze wyraźniej. Kocham Cię, synu, zobaczymy się na szczycie.

Michael Chandler przegrywając na UFC 268 z Justinem Gaethje oddalił się od kolejnego starcia o pas mistrzowski kategorii lekkiej. O ten na UFC 269 zmierzą się Charles Oliveira i Dustin Poirier„Iron” natomiast postanowił do pojedynku wyzwać… Conora McGregora!

Źródło: Lord Web

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO