Niedziela, 19 Maja, 2024

Jon Jones znalazł stary-nowy dom! “Będąc częścią tego gymu…” (VIDEO)

fot. Instagram
Opublikowane 12 listopada 2021, 09:14
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Jon Jones po licznych problemach zarówno w życiu prywatnym, jak i z prawem – choć jedno ściśle wiąże się z drugim – został wyrzucony ze swojej poprzedniej ekipy. Teraz jednak były mistrz w kategorii półciężkiej znalazł “nowy dom”!

Jon Jones nie miał łatwego czasu w ostatnich miesiącach. Były posiadacz pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej został zatrzymany w Las Vegas, za między innymi domniemane pobicie swojej narzeczonej. To jednak nie był koniec kłopotów “Bonesa”. Jon został wyrzucony z Jackson Wink MMA, gdzie trenował przez wiele lat.

Teraz okazuje się, że Jon Jones, który wciąż jak zapowiadał planuje powrót w 2022 roku i debiut w dywizji ciężkiej znalazł “nowy dom”. “Bones” przeniósł się na salę, która łudząco może przypominać tę poprzedniej ekipy.

Jones wstawił na Instagram film z treningu z sali Jackson MMA Acoma, która jest prowadzona przez Nicka Urso – jednego z pierwszych, którzy występowali w Dana White’s Contender Series.

Pragnę szczerze podziękować właścicielowi/trenerowi Nickowi Urso oraz każdemu w prawdziwym Jackson MMA za to, że ich dojo mogę nazywać moim nowym domem. – Napisał na Instagramie Jon Jones. – Czułem dumę widząc stan sali, bardzo dobrze o nią zadbano i czuć było niesamowitą atmosferę. Pamiętam czas, gdy uczyłem się od GSP, Sugar Evansa […]. Swój pierwszy tytuł zdobyłem będąc członkiem tego gymu. Jestem niezwykle wdzięczny za komfortowe miejsce dla sparingpartneró tak z okolicy, jak i dojeżdżających. Najlepsze wciąż przede mną!

Jon Jones zapowiedział już, że nie wróci do Jackson Wink MMA. Jako jeden z powodów podał to, że treningi nie są na tym samym poziomie, co kiedyś. Były kilkukrotny mistrz kategorii półciężkiej musiał się niejednokrotnie tłumaczyć przed dziennikarzami na temat rzekomego (lub nie) uderzenia swojej narzeczonej. Nie zawsze udawało mu się zachować spokój i zdarzyło się, że nawet poważnie obraził jedną z dziennikarek o czym pisaliśmy tutaj: Jon Jones atakuje dziennikarkę! „Dosłownie wyglądasz jak wiedźma. Odpie**ol się”

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO