Niedziela, 19 Maja, 2024

Świetna forma “Miśka z Nadarzyna”! Zrzucił już 30 kg! “Teraz już nie będą mogli mówić, że gruby!”

Świetna forma "Miśka z Nadarzyna"! Zrzucił już 30 kg! "Teraz już nie będą mogli mówić, że gruby!"
Fot. Instagram
Opublikowane 25 listopada 2021, 17:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Dąbrowski znany jako “Misiek z Nadarzyna” pochwalił się swoją aktualną formą. Były gangster przeszedł ogromną przemianę.

W przyszłym roku “Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje w formule MMA. Swój pierwszy pojedynek ma stoczyć na gali MMA-VIP 4 i zmierzyć się z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim, jednak w gronie potencjalnych rywali znajduje się również Marcin Najman.

Na jednej z konferencji doszło już do konfrontacji Dąbrowskiego z Żuromskim. Zawodnicy wymienili kilka słów, po czym były gangster odepchnął “Żuromskiego”.

Podczas wywiadu dla mma.pl padł również pomysł walki “Miśka z Nadarzyna” z włodarzem organizacji “El Testosteronem” Ja nie peniam, Marcina akurat nie peniam. Może kiedyś? Może go zapytamy od razu.

Mówiło się również o starciu byłego gangstera z najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, czyli “Masą”. Ten jednak zażądał kwoty, jakiej nie dostałby w żadnej organizacji.

Przedstawienie, więc niech sobie walczy, ja mu nie będę nabijał kabzy, bo ja przecież nie mógłbym dostać mniej, skoro świadek koronny dostaje 2 miliony, to ja co jako dobry chłopak dostałbym mniej? Niech się ciągnie! To nie była żadna propozycja walki, on się tylko ośmieszył, że chciałby 2 miliony – powiedział Dąbrowski o “Masie”.

Na ten moment nie wiadomo, czy “Misiek z Nadarzyna” zmierzy się z Żuromskim, czy z Najmanem. Widać jednak, że na poważnie przygotowuje się do debiutu w formule MMA. Zrzucił już sporo kilogramów i jest w coraz lepszej formie. Do pojedynku na gali MMA-VIP trenuje w tarnowskim klubie Copacabana Team.

Dąbrowski na swoich social mediach pochwalił się aktualną formą. Zaczynał od 148 kg i zrzucił ponad 30 kilogramów! Aktualnie waży 117,5 kg, czym pochwalił się w komentarzu.

No nic, trzeba coś robić, bo ciągle ktoś chce mnie bić hahaha!!! Tyle że już nie będą mogli mówić, że gruby haha!! – napisał pod zdjęciem.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments