poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaMMAŚwietna forma "Miśka z Nadarzyna"! Zrzucił już 30 kg! "Teraz już nie...

Świetna forma „Miśka z Nadarzyna”! Zrzucił już 30 kg! „Teraz już nie będą mogli mówić, że gruby!”

Mirosław Dąbrowski znany jako „Misiek z Nadarzyna” pochwalił się swoją aktualną formą. Były gangster przeszedł ogromną przemianę.

W przyszłym roku „Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje w formule MMA. Swój pierwszy pojedynek ma stoczyć na gali MMA-VIP 4 i zmierzyć się z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim, jednak w gronie potencjalnych rywali znajduje się również Marcin Najman.

Na jednej z konferencji doszło już do konfrontacji Dąbrowskiego z Żuromskim. Zawodnicy wymienili kilka słów, po czym były gangster odepchnął „Żuromskiego”.

Podczas wywiadu dla mma.pl padł również pomysł walki „Miśka z Nadarzyna” z włodarzem organizacji „El Testosteronem” Ja nie peniam, Marcina akurat nie peniam. Może kiedyś? Może go zapytamy od razu.

Mówiło się również o starciu byłego gangstera z najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, czyli „Masą”. Ten jednak zażądał kwoty, jakiej nie dostałby w żadnej organizacji.

Przedstawienie, więc niech sobie walczy, ja mu nie będę nabijał kabzy, bo ja przecież nie mógłbym dostać mniej, skoro świadek koronny dostaje 2 miliony, to ja co jako dobry chłopak dostałbym mniej? Niech się ciągnie! To nie była żadna propozycja walki, on się tylko ośmieszył, że chciałby 2 miliony – powiedział Dąbrowski o „Masie”.

Na ten moment nie wiadomo, czy „Misiek z Nadarzyna” zmierzy się z Żuromskim, czy z Najmanem. Widać jednak, że na poważnie przygotowuje się do debiutu w formule MMA. Zrzucił już sporo kilogramów i jest w coraz lepszej formie. Do pojedynku na gali MMA-VIP trenuje w tarnowskim klubie Copacabana Team.

Dąbrowski na swoich social mediach pochwalił się aktualną formą. Zaczynał od 148 kg i zrzucił ponad 30 kilogramów! Aktualnie waży 117,5 kg, czym pochwalił się w komentarzu.

No nic, trzeba coś robić, bo ciągle ktoś chce mnie bić hahaha!!! Tyle że już nie będą mogli mówić, że gruby haha!! – napisał pod zdjęciem.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze