Piątek, 24 Maja, 2024

Khamzat Chimaev wyzywa legendy! Jeden z zawodników odpowiedział!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 30 listopada 2021, 18:41
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Khamzat Chimaev szybko przyzwyczaił wszystkich, że wyzywa kogo się da. Urodzony w Czeczenii Szwed postanowił za pośrednictwem Twittera wyzwać same największe legendy!

Popularny “Borz” wystąpił niedawno w zapasach w stylu wolnym, gdzie zmierzył się z innym fighterem UFC, Jackiem Hermanssonem. Khamzat Chimaev wygrał na punkty i nie mógł powstrzymać się przed wyzwaniem kilku legend za pośrednictwem Twittera. I mowa tu o nazwiskach z panteonu MMA. Najpierw urodzony w Czeczenii Szwed wziął na tapet byłego mistrza wagi ciężkiej, Brocka Lesnara:

Walczmy, aż jeden z nas wyjdzie z klatki, Brock Lesnar.

Khamzat nawiązał w ten sposób do pro wrestlingu, czyli wyreżyserowanych walkach, w których występuje Brock Lesnar. Jedną ze stypulacji jest pojedynek w klatce, wygrać ją można tak przez odliczenie, jak i przez opuszczenie klatki przed przeciwnikiem. “The Beast” nie ustosunkował się do tego wpisu, więc Chimaev swoją uwagę zwrócił na Georgesa St-Pierre’a:

Nowy Król UFC kontra Legenda. Co o tym sądzisz?

“Borzowi” spodobał się też chyba występ w zapasach, bo postanowił skierować wyzwanie do… Daniela Cormiera:

DC, zmierzy się w zapasach, co myślisz?

Były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych odpowiedział, jednak Chimaev nie pozostawił go w milczeniu:

Daniel Cormier: W prawdziwych zapasach? Zwariowałeś, Khamzat? Kocham twoją pewność siebie, ale bracie, to się skończy na 10-0 dla DC!
Khamzat Chimaev: To ja tu jestem niepokonany z rekordem 10-0, ja wygram.

Co jak co, ale “Borzowi” nie można odmówić pewności siebie. Szwed po wygranej nad Li Jingliangiem na UFC 267 aktywnie szuka nowego przeciwnika. Po ogłoszeniu wypadnięcia z walki Jorge Masvidala, Khamzat Chimaev niemal natychmiast wysłał SMSa do menedżera ze słowami “Dzwoń do UFC, jutro wyruszamy”.

Źródło: MMA Junkie, Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO