sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: "Wypie**alać! Nie...

(VIDEO) Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Nie chcemy tych mo*d! Jesteście skur***ynami!”

Marcin Najman konferencją przed galą MMA-VIP 4 doprowadził do Internetowej afery. Wszystko za sprawą obecności jednego z największych gangsterów w historii Polski.

„El Testosteron” podczas wydarzenia zapowiadającego galę, przedstawił bossa organizacji. Jak się okazało, jest nim Andrzej Zieliński znany jako „Słowik”, który w przeszłości był jednym z szefów gangu pruszkowskiego.

YouTube video

Po konferencji na Najmana spłynęła fala krytyki. Dużej części Internautów nie spodobało się to, że promuje on byłego gangstera. Zareagowali również radni miasta Kielce i wycofali się z umowy, jaką mieli podpisaną z organizacją MMA-VIP. Na ten moment nie wiadomo, gdzie odbędzie się nadchodząca gala.

W sprawę mocno zaangażował się dziennikarz Krzysztof Stanowski, który już wcześniej miał konflikt z Najmanem. Najpierw zamieścił kilka wpisów, a następnie opublikował blisko 30-minutowe nagranie, na którym kieruje ostre słowa w stronę „El Testosterona” i „Słowika”.

Skomentował również film opublikowany przez Najmana, który wyjaśniając, dlaczego współpracuje z Zielińskim, nawiązał do sytuacji, gdy Papież wybaczył Ali Agcy, czy też, gdy Jezus wybaczył łotrom umierającym na krzyżu.

– Jesteś dzisiaj pachołkiem różnych kanalii, które niszczyły ludzi 30 lat temu, rozumiesz? Ja ci powiem tak, tobie i całemu otoczeniu, wypierdalać! Niech Pruszków wypi**rala z naszego życia! Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotu.

– Wypie**alać z Polski, z Internetu, show-biznesu, Pudelka, gal, telewizji, wypie**alać! Nie chcemy już Pruszkowa, nie chcemy tych mord, już się nachapaliście. Macie poukrywane miliony za granicą, macie sztabki złota zakopane. Weźcie to i spier**lajcie. Nie chcemy was widzieć. Już tu nie możecie być idolami w tym kraju, bo jesteście skurw**ynami, a nie idolami.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Cezary Kulesza podał datę i miejsce prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji!

0
Kibice cały czas czekają na oficjalną prezentację nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Sprawa miała wyjaśnić się bowiem już 19 stycznia, lecz Cezary Kulesza postanowił jeszcze chwilę poczekać. Teraz podał dokładną datę, kiedy przedstawi nowego trenera.