Odpłynął, czy nie odpłynął? Ngannou i Gane w dyskusji podczas konferencji prasowej!

Źródło: Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 21 stycznia 2022, 20:34
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Był nokaut, czy nie było? Od jakiegoś czasu kosa pomiędzy Francisem Ngannou, a Cirylem Gane rozchodzi się o rzekome KO Kameruńczyka podczas sparingu… Okazuje się, że wszystko rozchodzi się o semantykę.

Na konferencji prasowej przed UFC 270 mistrz królewskiej kategorii wagowej, Francis Ngannou, stwierdził w pewnym momencie, że… nigdy nie był kolegą klubowym rywala, Ciryla Gane. Kameruńczyk przeniósł się już wówczas do Las Vegas i z rzadka bywał w MMA Factory w Paryżu. Trenowali razem, ale nie byli członkami jednej ekipy.

Obaj bohaterowie main eventu UFC 270 mają odmienne zdanie co do tego, co Ngannou powiedział wcześniej w tym tygodniu. Francis stwierdził, że podczas jednego ze sparingów odciął prąd Gane. To samo mówił podczas konferencji przed galą:

Znokautowałem go, odpłynął, prawdopodobnie, bo nic nie pamięta.

Na reakcję Francuza nie trzeba było długo czekać:

To nieprawda. Sparowaliśmy – i muszę przyznać, że był to dobry pokaz umiejętności Francisa. Wyprowadził piękne kopnięcie lewą nogą. Problem leży w tym, że Francis nie lubi technicznych sparingów, lubi używać siły… Sprzedałeś mi lewe kopnięcie. Zraniłeś mnie. Widzisz, mówię szczerze: skrzywdziłeś mnie. Ale mnie nie znokautowałeś.

Gdy ostatecznie „Bon Gamin” poprosił „Predatora” o powiedzenie prosto w oczy, że go znokautował, Kameruńczyk powiedział, że nie może tego udowodnić, bo nie ma wideo. Niemniej jednak szanuje on Ciryla Gane.

Oglądaj UFC 270 za darmo!

UFC 270 już w ten weekend! Z tej okazji legalny bukmacher STS organizuje promocję dla nowych użytkowników!

Podczas rejestracji na stronie STS w rubryce „kod promocyjny” wystarczy wpisać kod: UFC270. Dzięki temu otrzymujecie darmowe 33 zł na start, które możecie wykorzystać na dowolny zakład!

Przypominamy, że wszystkie gale UFC możecie za darmo oglądać w STS TV na żywo!

Ponadto otwierając konto dostajecie pierwszy zakład z konta głównego bez ryzyka do 230 zł! Co to oznacza? Wygrałeś? Wypłacasz pieniądze! Kupon okazał się przegrany? Otrzymasz zwrot na konto! Chcesz skorzystać z promocji? Kliknij tutaj.

> OGLĄDAJ UFC 270 ZA DARMO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie STS-TV.png

STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard może uzależniać. Gra u nielegalnych firm grozi konsekwencjami prawnymi. +18

Źródło: MMA Junkie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO