Arkadiusz Wrzosek zabrał głos po przerwanej walce! „Mogliśmy walczyć dalej, ale może Badr nie chciał. Podburzał swoich fanów”

Fot. Twitter
Opublikowane 20 marca 2022, 13:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami mocno kontrowersyjna gala GLORY 80. Arkadiusz Wrzosek mógł po raz kolejny pokonać legendę kickboxingu, ale starcie zostało przerwane.

Na gali w Belgii po gorszej pierwszej rundzie Polak odwrócił losy pojedynku z Badrem Harim. Trafił rywala kolanem w głowę i posłał go na deski. Przeciwnik był liczony i jak się później okazało, miał złamany nos oraz problem z nogą.

Wyglądało na to, że trzecia runda będzie formalnością, jednak w ogóle do niej nie doszło. W przerwie miała miejsce awantura. Polak, jego trener oraz sam konferansjer GLORY chwycili za mikrofon i próbowali uspokoić kibiców. W tej samej chwili Hari jeszcze bardziej prowokował swoich fanów, aż w końcu doszło do zamieszek.

W rozmowie z holenderskimi mediami Arkadiusz Wrzosek podobnie jak wielu widzów z całego świata, potwierdził że awantura zaczęła się po tym, jak kibice Hariego po nokdaunie zaczęli rzucać butelkami.

– [Transkrypcja sportowefakty.pl] Otrzymałem wiele wiadomości, że moi fani byli spokojni, ale byli wyzywani i obrzucano ich butelkami. Wokół latały krzesła, ale moi kibice stali na trybunach, a tam nie było żadnych krzeseł. Nie mogli więc nimi rzucać.

Dodał również, że był moment po drugiej rundzie, kiedy kibice się uspokoili i można było kontynuować starcie. Walka jednak została całkowicie przerwana, podobnie jak całe wydarzenie, a kibice nie mogli zobaczyć walki wieczoru.

– Miałem nadzieję, że za chwilę walka zostanie wznowiona. W pewnym momencie na trybunach było dość spokojnie. Nie wiem, dlaczego wtedy nie kontynuowaliśmy pojedynku. Jeśli chodzi o mnie, to mogliśmy dalej walczyć, ale może to Badr tego nie chciał. Nic się nie odzywał, a mój trener wziął mikrofon, żeby uspokoić kibiców. Badr tego nie zrobił, a wręcz zaczął podburzać swoich fanów.

Polak jest otwarty na trzecie starcie, jednak tym razem zawalczy z Harim wyłącznie w Polsce.

Jeśli Hari będzie chciał ze mną walczyć ponownie, to jestem na to otwarty, ale tylko w Polsce.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments