Środa, 24 Kwietnia, 2024

Norman Parke zapowiada rewanż z “Popkiem”! Zawalczą w klatce rzymskiej na Prime Show MMA?

Fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2022, 08:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Norman Parke zapowiada kolejny pojedynek i przy okazji potwierdza swój powrót do freak fightów. Wyjaśnił, że walki zawodowe mogą jeszcze trochę poczekać.

Po głośnej aferze “Stormin” został wyrzucony z FAME, jednak wcześniej podpisał kontrakt z Prime Show MMA na kilka pojedynków. Na ostatniej gali stoczył pierwszą walkę i zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim, którego pewnie pokonał na pełnym dystansie.

Krótko po zamieszaniu i oświadczeniu federacji FAME, na social mediach Irlandczyka pojawił się wpis, w którym oświadczył, że kończy z freakowymi pojedynkami i będzie kontynuował zawodową karierę:

– Doszło do tego, że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie tę decyzję. To już koniec!

Norman Parke zapowiada walkę z “Popkiem”

“Stromin” szybko jednak zmienił zdanie i zamieścił na Instagramie kilka wpisów dotyczących powrotu do klatki. W ostatnim z nich odniósł się do rewanżu z “Popkiem”, z którym po raz pierwszy zmierzył się na gali FAME, jednak ze względu na kontuzję rapera starcie zostało przerwane po kilkudziesięciu sekundach.

Cześć skarbie, tatuś jest w domu. Rewanż! – napisał przy zdjęciu z “Popkiem”.

Natomiast zapytany przez jednego z kibiców o to, czy nie zamierzał toczyć jedynie zawodowych walk, odpowiedział – To może jeszcze trochę poczekać.

Wszystko wskazuje na to, że do walki dojdzie w Prime Show MMA, gdyż raper sam niedawno dołączył do organizacji. Nie wykluczone, że starcie odbędzie się w małej klatce tak jak pojedynek Parke vs Szeliga. Irlandczyk już kilkukrotnie pytał kibiców, czy chcieliby go jeszcze raz zobaczyć walczącego w takiej formule.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments