Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(FOTO) Tak brutalnego rozcięcia nie widzieliście! Dana White pokazał ranę zawodnika po potężnym kolanie!

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 19 września 2022, 10:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend w Las Vegas odbyła się gala UFC. W jednym z pojedynków doszło do brutalnego rozcięcia, a po walce Dana White opublikował zdjęcie kontuzjowanego zawodnika.

W co-main evencie wydarzenia Chidim Njokuanim zmierzył się z Gregorym Rodriguesem. Już w pierwszej rundzie drugi z zawodników ruszył w nogi rywala, jednak ten wystrzelił potężne kolano. Kopnięcie nie znokautowało przeciwnika, ale doprowadziło do głębokiego rozcięcia.

Brutalne rozcięcie na gali UFC

Po zakończonej rundzie lekarza obejrzał ranę Brazylijczyka. Pozwolił mu kontynuować walkę, jednak przekazał arbitrowi, aby ten zwracał uwagę na rozcięcie na czole Rodriguesa. Wiele wskazywało na to, że zawodnik będzie miał spore problemy w klatce, więc postawił wszystko na jedną kartę i rozbił faworyzowanego Njokuanima w drugiej rundzie.

Po wygranej walce zwycięzca potrzebował pomocy medycznej. Szef federacji Dana White opublikował na swoich social mediach dwa zdjęcia, na jednym widać głęboką ranę oraz żyłę, która na szczęście nie została uszkodzona. Promotor pokazał następnie zaszyte rozcięcie.

Głos zabrał także lekarz David Abbasi, który wyjaśnił – [Transkrypcja lowking.pl] Pytacie mnie ciągle, co widzimy na zdjęciu Gregory’ego. To jego prawa żyła nadbloczkowa! Na zdjęciu jest duża i nabrzmiała z powodu zwiększonego przepływu krwi oraz obrażeń i wysiłku. Dzięki Bogu nie pękła, bo byłoby to makabryczne!

Poniżej znajdziecie zdjęcie poważnego rozcięcia. Uwaga! Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach!

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO