Środa, 24 Kwietnia, 2024

Michał Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala! Wiemy, kiedy powróci do oktagonu!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 września 2022, 08:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala. Wiemy, kiedy Polak powróci do klatki UFC i stoczy drugi pojedynek w kategorii średniej.

Przez niemal całą karierę “Husarz” walczył w dywizji półciężkiej i w największej organizacji MMA na świecie w tym limicie odniósł cztery zwycięstwa oraz poniósł trzy porażki. Zdecydował się jednak zejść do niższej kategorii i w sierpniu zmierzył się z Smaem Alveyem.

Polak nie dał żadnych szans Amerykaninowi. Od początku zasypywał go potężnymi ciosami. Już w niecałe 2 minuty znokautował swojego przeciwnika i jak się później okazało, wystarczyło pierwsze uderzenie, żeby połamać mu szczękę.

Michał Oleksiejczuk powraca do oktagonu

Do oktagonu Polak powróci już 17 grudnia. Tym razem zastąpi kontuzjowanego Bruno Silvę i zmierzy się z Albertem Duraevem. Rosjanin w UFC stoczył dopiero dwa pojedynki. Kontrakt wywalczył po wygranej w Dana White’s Contender Series, a następnie pokonał Romana Kopyłowa.

W ostatnim starciu zmierzył się z Joaquinem Buckleyem, a starcie zostało przerwane przez lekarza w trzeciej odsłonie. Nie pozwolił on Rosjaninowi kontynuować pojedynku ze względu na opuchnięte oko.

W klatce UFC zobaczymy starcie stójkowicza z parterowcem. Oleksiejczuk lubi mocne wymiany i 12 z 17 pojedynków wygrał przez nokaut. Duraev natomiast będzie chciał przenieść walkę do parteru. W 15 starciach aż 9 razy poddawał swoich przeciwników.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO