Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) “Popek” zawalczy z Murańskimi, jeśli spełnią jeden warunek! “Jeżeli to zrobią, to się zgodzę. Jeżeli nie, to niech wypi***alają”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2022, 08:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami druga konferencja Prime Show MMA, podczas której ogłoszony został main event czwartej edycji. Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał.

W walce wieczoru gali Prime Show MMA 4 do klatki powróci Kasjusz Życiński, który zapowiadał, że zanim zmierzy się z Arturem Szpilką, potrzebuje jednego rywala na przetarcie, aby sprawdzić, w jakiej jest formie po zoperowaniu łokci i rehabilitacji.

Rywalem “Don Kasjo” będzie raper “Popek”. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, co daje ogromną przewagę Życińskiemu. Siła uderzenia i warunki fizyczne będą jednak po stronie jego przeciwnika.

“Popek” stawia Murańskim warunek

Po konferencji “Popek” udzielił wywiadu, w którym został między innymi zapytany o potencjalne starcie z Jackiem lub Mateuszem Murańskim. Jak wiemy, jest pomiędzy nimi duży konflikt, jednak raper wielokrotnie wyjaśniał, że nie chce mieć z nimi do czynienia.

Dodatkowo zapewniał, że nie ma pieniędzy, które przekonają go do tego, by wyjść do klatki z którymkolwiek z Murańskich Po moim trupie. Nawet ku*wa za sto tysięcy miliardów dolarów. Dla mnie to są zwykłe zera.

Teraz gdy padło pytanie o “Muranów”, najpierw chciał uniknąć odpowiedzi, a następnie postawił warunek, pod jakim wyjdzie z nimi do klatki. Możemy jednak być pewni, że nie zostanie on nigdy spełniony:

– Tego pytania nie było. Mogą prosić. Powiem tak… Odpowiem na to pytanie. Jeżeli zjedzą gówno łyżeczką do tortu, to się zgodzę. Tylko gówno i łyżeczka. Jeżeli tak, to tak, jeżeli nie, to niech wypie**alają – całą rozmowę z freak fighterem znajdziesz poniżej:

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO