Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Dominacja Daniela Rutkowskiego! Pokonuje Piotra Pająka w starciu na Prime Show MMA

Opublikowane 1 października 2022, 23:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami najbardziej sportowe zestawienie tego wieczoru, czyli pojedynek pomiędzy Daniele Rutkowski i Piotrem Pająkiem.

“Rutek” to ulubieniec radomskich kibiców, więc nie mogło go zabraknąć na gali Prime, która odbyła się w jego mieście. Jak sam przyznał, początkowo nie chciał dołączać do federacji freakowej, jednak zmienił zdanie m.in. za namową swojego trenera.

Rutkowski to zawodowy fighter, były mistrz Babilon oraz FEN, a także pretendent do pasa KSW. Tym razem jednak nie bił się w MMA, a w pojedynku bokserskim. Co ciekawe, także i w tej formule ma doświadczenie. W zawodowym boksie odniósł 2 zwycięstwa i 2 porażki.

Rywalem “Rutka” był Piotr Pająk. Była to dla niego trzecia walka we freak fightach. Dwie pierwsze stoczył z Alanem Kwiecińskim. Najpierw w K-1 przegrał po werdykcie sędziów, jednak decyzja wywołała bardzo dużo kontrowersji. Niemal wszyscy kibice, którzy oglądali walkę, widzieli zwycięstwo Pająka.

Do rewanżu doszło już w formule MMA i tym razem zawodnik nie pozostawił niczego w rękach sędziów. Pająk skończył pojedynek przed czasem, efektownie dusząc Kwiecińskiego w drugiej odsłonie. Teraz przyszedł czas na największe wyzwanie i starcie z Rutkowskim.

RELACJA

Runda 1
Pająk zaczął z lewym prostym, Rutek dobrze broni się przed atakami oponenta. Rutkowski również atakuje jabem, Pająk dobrze kombinuje uderzeniami. Zamknął rywala na siatce były pretendent do pasa KSW, ale Piotr Pająk bardzo szybko atakuje prostymi. Rutek miesza pozycje i kombinuje uderzeniami na tułów i głowę. Obaj szukają mocnych uderzeń, ale są niecelni. Niezła kombinacja Rutkowskiego, klincz na korzyść zawodnika KSW.

Runda 2

Rutek bardziej ofensywnie, atakuje krótkimi ciosami i szybko zrywa klincz. Atakuje Piotr Pająk, ale unika wszystkich trzech ciosów rywal. Rutkowski dobrze kontroluje oponenta, YouTuber szuka wymiany. Zawodnik KSW dobrze atakuje i trafia wielokrotnie Piotra Pająk, jednocześnie unikając uderzeń oponenta. Zaczął jednak trafiać Pająk, podniósł jednak ręce Rutek.

Runda 3

Pająk atakuje kombinacją, Rutkowski dobrze przyjmuje te ciosy. Rutek atakuje sierpami, kombinuje na głowę i tułów. Dobrze kontruje YouTuber, ale też Rutek świetnie odpowiada. Świetna wymiana na siatce, Rutkowski ewidentnie przyspieszył. Zawodnicy wracają do akcji po chwili przerwy, Daniel Rutkowski na sporym luzie. Nie odpuszcza Pająk i atakuje rywala szybką kombinacją.

Runda 4

Piotr Pająk szuka uderzeń, ale dobrze unika Rutkowski. Atakuje zawodnik KSW, ale przyjmuje też ciosy YouTubera. Rutek napiera i ma rywala na siatce. Dokłada ciosy na żebra i ewidentnie odczuwa je Piotr Pająk. Zaczyna dokładać kolejne ciosy Rutkowski, zasypał przeciwnika uderzeniami na siatce. Kolejna przerwa dla lekarza, po powrocie atakuje Pająk. Rutkowski wszystkie ciosy zbiera na gardę, nie odpuszczają sobie obaj zawodnicy, ale wygrany jest tylko jeden.

Oficjalny wynik: Daniel Rutkowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments