Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Tarzan” rozbity potężnymi lowkickami! “Kajmano” otwiera galę Prime Show MMA 3!

Opublikowane 1 października 2022, 19:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwszy pojedynek otwierający kartę walk Prime Show MMA 3. Tego wieczoru zobaczymy w klatce m.in. zawodnika KSW Daniela Rutkowskiego walczącego z Piotrem Pająkiem, czy króla freak fightów “Bagietę”, który zmierzy się z “Robalinim”.

W pierwszym pojedynku na zasadach MMA Mateusz “Tarzan” Leśniak stoczył pojedynek z Kacprem “Kajmano” Kabarą. Według bukmacherów ogromnym faworytem tego zestawienia był drugi z zawodników, który jest bardziej doświadczony.

Dla Leśniaka była to czwarta walka w życiu. W debiucie pokonał po decyzji sędziów Filipa Ćwieka. Następnie na High League 2 wskoczył na zastępstwo i zmierzył się z Konradem Karwatem. Tym razem poniósł jednak porażkę. Ostatnie starcie stoczył na High League 3, kiedy to w kilkanaście sekund znokautował Pawła Bombę.

Kajmano” natomiast stoczył swoją szóstą walkę. Wcześniej bił się w federacjach ALMMA oraz CAVEMMA. Na scenie freakowej zadebiutował podczas ostatniej gali Prime Show MMA, kiedy to w pierwszej rundzie rozprawił się z Szymonem Pilancem.

RELACJA

Runda 1

Po chwili wyczucia dystansu lewym prostym zaatakował Kajmano, Tarzan wycofany na siatce. Sporo krążenia po siatce, ale ciosy wyprowadzane są głównie przez Kacpra Kabarę. Leśniak zachęca rywala to ataku i posyła prawy sierp. Sięgnął szczęki oponenta Kajmano, ale przyjął dwa proste. Ruszył z serią nietrafionych ciosów Tarzan i zapiął rywala w klinczu na siatce. Mocne kolano na udo ze strony Leśniaka kończy tę rundę.

Runda 2

Tarzan zaczyna serią uderzeń, uchyla się Kajmano. Zdecydowanie agresywniej zaczął Leśniak, Kajmano dobrze unika kombinacji lewy-prawy i szuka prawego na korpus. Kabara uruchamia pojedyncze uderzenia, Tarzan dochodzi z serią sierpów, ale przestrzelił. Middle kick Kajmano, posyła też lewym i chyba odczuł go Leśniak. Kabara atakuje prostymi, dokłada też low kicki. Tarzan ucieka, ale obrywa kolejnymi lewymi, szuka prawych sierpów Kacper Kabara.

Runda 3

Mocny low kick na początek od Kajmano, dokłada zaraz lewy prosty. Krąży Tarzan wokół oktagonu, Kabara dobrze okopuje nogę oponenta. Szuka krótkiego sierpa w kontrze Mateusz Leśniak, dokłada też low kicka, ale tylko kopnięcie jest celne. Sam za to obrywa kolejne kopnięcia na nogę, krzyczy z bólu, a Kacper Kabara wygrywa walkę! Oficjalny wynik: Kacper “Kajmano” Kabara wygrywa przez TKO w 3. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments