sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaPRIME MMAOstre słowa "Ferrariego" po wygranej dziennikarza Michała Cichego! "Nie pozdrawiam tych ku*ew"

Ostre słowa „Ferrariego” po wygranej dziennikarza Michała Cichego! „Nie pozdrawiam tych ku*ew”

Na wczorajszej gali Prime Show MMA 3 niemałe kontrowersje wywołał werdykt walki Michał Cichy vs. Adrian Cios. Pracę sędziów w ostrych słowach skrytykował Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Wczoraj miało miejsce kilka historycznych wydarzeń w historii polskich freak fightów. Po raz pierwszy zobaczyliśmy walkę w budce telefonicznej, a wcześniej Michał Cichy jako pierwszy dziennikarz wszedł do oktagonu jako zawodnik. Zmierzył się on z Adrianem Ciosem, dla którego była to czwarta walka w MMA.

Cichy zaczął dynamicznie i był stroną atakującą. Rywal odpowiedział szarżą, po której dziennikarz się przewrócił. Dobrze bronił się przed próbami sprowadzenia w wykonaniu Ciosa. Obaj dość szybko opadli z sił, ale Michał Cichy szukał ciągle pojedynczych ciosów. Oponent z kolei zrywał się raz po raz z kolejnymi szarżami.

Koniec końców panowie przewalczyli pełne trzy rundy i o wyniku musieli zadecydować sędziowie. Gdy wiele osób spodziewało się, że to ręka Adriana Ciosa pójdzie w górę… Konferansjer ogłosił, że Michał Cichy wygrał jednogłośną decyzją arbitrów.

„Ferrari” komentuje wynik walki Cios vs. Cichy!

Adrian Cios zachował honor, nie narzekał na pracę sędziów w oktagonie i nie domagał się też natychmiastowego rewanżu. Przyznać jednak trzeba, że jednogłośna decyzja arbitrów mogła być zaskakująca.

Zdecydowanie bardziej stanowczą opinię na ten temat ma „Ferrari”. Kolega Ciosa w ostrych słowach wypowiedział się na temat pracy sędziów na swoim Instagramie:

– No i właśnie dlatego ja już nie chcę nigdy więcej zostawiać nic w rękach sędziów. No przecież w pierwszej rundzie, to Cios go prawie zdemolował. W drugiej leżał na nim dwa razy, raz miał dosiad, a później podnoszą rękę tego drugiego kolesia…

Także, Ciosu – wygrałeś. Nie pozdrawiam tych ku*ew, który sędziowały twoją walkę. Skrzywdziliście chłopaka. Może Ciosu nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem, ale dzisiejszego dnia wygrał walkę. Brawo, Ciosu. Nie przejmuj się. Trochę życie, k**wa… Ale życie jest brutalne.

Całą walkę Adrian Cios vs. Michał Cichy możecie obejrzeć poniżej:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.