Zawodnik Prime założył zbiórkę dla samego siebie! Szef federacji komentuje: „Jak dla mnie to wstyd. Idź do roboty”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 grudnia 2022, 12:22
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Jakub Lasik od początku nie był lubianym freak fighterem. Tym razem jego postawę skrytykował sam szef federacji Prime Show MMA.

Lasik ma na swoim koncie trzy walki. Przegrał przez decyzję z Pawłem Szulcem na gali Elite Fighters oraz stoczył dwie walki w Prime Show MMA. W pierwszej z nich razem z Rafałem Pazikiem zmierzył się z Alanem Kwiecińskim.

Mimo że walczyli 2vs1, to nie mieli najmniejszych szans. W żadnym momencie nie zagrozili „Alanikowi”, który bez problemów przed czasem rozprawił się z dwoma rywalami.

Następnie Lasik zmierzył się z „Kamerzystą” w budce telefonicznej. Również i tym razem poniósł błyskawiczną porażkę. Został mocno skrytykowany przez kibiców oraz przez „Don Kasjo” i Pawła Jóźwiaka.

Po walce w trakcie udzielania wywiadów prezes FEN, który także tworzy federację Prime, powiedział – No co Ty robiłeś w tej klatce, no ku**a mać!? Nic nie pokazałeś, od razu się kładłeś. Rozczarowałeś mnie, wczoraj na ważeniu zaj**iście zrobiłeś robotę, ale w tej budce nie pokazałeś nic. (…) Z Alanem we dwóch przegraliście. Jak ja bym przegrał z kimś we 2 na 1, to bym chyba harakiri popełnił.

Szef Prime komentuje postawę freak fightera

Niedawno w mediach ponownie zrobiło się głośno o Lasiku. Freak fighter bowiem założył zbiórkę na samego siebie, gdyż… stracił pracę. Postanowił zwrócić się do Internautów o to, by przelali mu swoje pieniądze, za które będzie mógł opłacić mieszkanie.

Freak fighter zapewne liczył na inny odbiór. Został mocno skrytykowany przez Internautów, influencerów, czy nawet samego szefa federacji Prime Show MMA.

– Wolał bym żulowi na wódkę dać niż lasikowi na mieszkanie – napisał „Isamu”.

Lasik jednak nie przejmuje się słowami krytyki i co ciekawe, jest zawiedziony postawą federacji. Twierdzi, że ta powinno się zainteresować jego losami:

– Jeśli chodzi o federację Prime MMA, to jest mi przykro, że nawet się nie zainteresują tym, jaką mam sytuację. A naprawdę mam poważną i nie daję sobie rady. Ale i tak dalej liczę na wsparcie z i ich strony.

Głos w końcu zabrał sam szef organizacji Tomasz Bezrąk, który w komentarzu na Facebooku wypowiedział się w podobny sposób jak Internauci. Zaproponował jednak pomoc w znalezieniu nowej pracy:

Jak dla mnie to wstyd. Jako federacja jest mi wstyd. Jest dużo pracy dla każdego. Proszę, aby nie identyfikować z federacją – napisał w kierunku Lasika, po czym dodał – Idź do roboty. Przestań się mazać. Powiedz gdzie mieszkasz, to pomogę ci robotę ogarnąć, a nie jakieś zrzutki. Tyle.

Źródło: Twitter/Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments