Środa, 19 Czerwca, 2024

Syn trenera Oknińskiego zawalczy w Prime Show MMA! Rzuca wyzwanie Alanowi: “Obraża nasz klub, chętnie go wyjaśnię”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2022, 10:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala Prime Show MMA 3, podczas której federacja ogłosiła kilku nowych zawodników oraz starcia, do których dojdzie na kolejnej edycji.

Podczas wczorajszej walki mogliśmy m.in. oglądać w akcji Daniela Rutkowskiego, który bez problemów rozprawił się na pełnym dystansie z Piotrem Pająkiem. Wielkie show zrobił “Bagieta” nazywany nowym królem freak fightów. Przejechał się on po swoim rywalu “Robalinim“, którego najpierw rozbił, a później poddał.

W trakcie gali doszło również do face-to-face pomiędzy “Popkiem” oraz Kasjuszem Życińskim. Zmierzą się oni w main evencie kolejnej gali. Dodatkowo ogłoszono starcie Anny Andrzejewskiej z byłą mistrzynią świata w boksie Ewą Piątkowską.

Syn Mirosława Oknińskiego nowym zawodnikiem Prime Show MMA

Do federacji dołączył również Adam Okniński, syn jednego z najlepszych polskich trenerów. Toczył on zarówno walki zawodowe, jak i amatorskie. W profesjonalnym MMA stoczył 6 pojedynków. Odniósł 4 zwycięstwa przez nokaut oraz 2 porażki przed czasem.

Na ten moment nie wiadomo, z jakim rywalem zmierzy się Adam Okniński, jednak podczas wizyty w studio rzucił wyzwanie Alanowi Kwiecińskiemu. Jak wiadomo, zawodnicy trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów nie przepadają za freak fighterem.

Wcześniej w mocnych słowach wypowiadał się o nim m.in. Kamil Minda oraz Michał Pasternak. Teraz głos zabrał również Okniński:

Alan, anal, jak on ma? Kwieciński. Obraża nasz klub, obraża mojego ojca, chętnie go wyjaśnię. Walczył z Denisem, to czemu ze mną nie, skoro nam ubliża, nas obraża?

Źródło: Prime Show MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments