Sobota, 15 Czerwca, 2024

Kolejna akcja propagandowa. Chimaev robi za worek treningowy dla synów Kadyrowa!

Źródło: Instagram
fot. Instagram
Opublikowane 13 października 2022, 15:41
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jenda z najszybciej wybijających się gwiazd w UFC, Khamzat Chimaev, zamieścił w swoich social mediach zdjęcia z treningu z synami Ramzana Kadyrowa. Fani nie zostawili na “Wilku” suchej nitki.

Khamzat Chimaev, szturmem wdarł się do rankingu wagi półśredniej UFC. Urodzony w Czeczenii “Wilk” pokonał na UFC 273 jednogłośną decyzją Gilberta Burnsa, drugiego fightera TOP 10 dywizji, a następnie miał pożegnać Nate’a Diaza. Do tego starcia ostatecznie jednak nie doszło. Chimaev mocno przekroczył limit wagowy kategorii półśredniej, przez co federacja musiała przetasować najważniejsze walki UFC 279.

Nie od dziś wiadomo, że Khamzat lubi odwiedzać rodzinne tereny. “Borz” żyje w bardzo bliskich relacjach z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem, który uczestniczył nawet w ceremonii zaślubin zawodnika UFC. Zdaniem wielu kibiców niedopuszczalnym jest, że fighter często fotografuje się z prezydentem Czeczenii, który otwarcie wspiera zbrodnicze działania Władimira Putina na Ukrainie. Co więcej, Kadyrow groził także Polakom.

Co Polska chce osiągnąć? Po Ukrainie, jeśli będzie komenda, w sześć sekund pokażemy wam, na co nas stać. Lepiej zabierzcie broń, najemników [z Ukrainy – red.] i oficjalnie przeproście naszego ambasadora. Nie zostawimy tego tak po prostu – grzmiał kilka miesięcy temu po oblaniu farbą rosyjskiego ambasadora.

Szerokim echem odbiło się nagranie sprzed kilku miesięcy, na którym to Chimaev bierze udział w sparingu z Kadyrowem, który… udusił niepokonanego fightera UFC.

Przy okazji ostatniej wizyty Khamzat Chimaev ponownie pojawił się na sali treningowej. Tym razem jednak wziął udział w sesji sparingowej dla synów Kadyrowa… Choć bardziej może pasować określenie “posłużył za worek treningowy”.

“Borz” znany jest z agresywnego stylu, jednak po zdjęciach, jakie zamieścił w swoich social mediach widać, że zdecydowanie pobłażał potomkom czeczeńskiego przywódcy. Fani nie zostawili na niepokonanym Chimaevie suchej nitki zarówno w komentarzach na Instagramie oraz na Twitterze.

Jeśli chcesz, żebyśmy przyjechali cię uratować to polajkuj ten komentarz.

Musi tak robić, jeżeli chce, żeby go wypuścili!!

Nie ma na świecie takich pieniędzy, żebym zrobił to co on.

Typowy Kadyrow. “Udowodnia” męskość swoich synów zmuszając prawdziwego twardziela do udawania, że jego dzieciaki są wspaniałe. Żałosne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO