Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Soroko zdradził z kim chciałby zawalczyć! Dojdzie do pojedynku z Denisem? “Nawet jakbym miał dostać wpi***ol, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 października 2022, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja przed Prime Show MMA 4, w której udział wziął Adam Soroko. Już niedługo stoczy on swój kolejny pojedynek we freak fightach.

Soroko ma za sobą debiut w Prime Show MMA, w którym zmierzył się z Pawłem Tyburskim. Bardziej doświadczony “Tybori” nie dał mu jednak większych szans i rozbił go w pierwszej odsłonie. Teraz Soroko stoczy pojedynek ze “Stiflerem”.

Soroko zdradził z kim chce zawalczyć

Już podczas Prime Show MMA 1 miało dojść do walki Soroko vs “Stifler”. Pierwszy z zawodników zrezygnował jednak kilka godzin przed galą i starcie finalnie się nie odbyło. Damian Zduńczyk postanowił dać mu drugą szansę i tym razem Soroko zapewnia, że wyjdzie do klatki.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że aktualnie skupia się wyłącznie na przygotowań i poza weekendami każdego dnia robi dwie jednostki treningowe:

– Tak moje życie czasami wygląda, że nie wiem nawet, który dzisiaj jest. Wiem, że mam jutro trening i mam trening wieczorem. Wiem, że mam zapierdalać, zjeść, oddychać i buty wiązać. Tyle mi jest potrzebne do walki ze “Stiflerem”. Nie zaprzątać sobie głowy, robić swoje. (…) Trenuję w Zenith Łódź dwa razy dziennie. W weekendy nie, bo bym się rozpadł.

Następnie zapytany o potencjalnych rywali przyznał, że nie ma z nikim konfliktu do wyjaśnienia, ale wskazał z kim chciałby w przyszłości zawalczyć:

– Nie, nie. Przeciwnik to przeciwnik. Ja bym się jeszcze spróbował z “Tarzanem”, “Popkiem”, Denisem. Czysto sportowo, rywalizacja, bo z charakterem się piorą. Nawet jakbym miał dostać wpierdol, to od kogoś, kto się napierdala.

Całą rozmowę z Adamem Soroko znajdziesz poniżej:

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments